R. Nadalis "French Open" finale susitiks su N. Džokovičiumi

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato ("French Open"), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų pusfinalyje penktadienį pirmoji pasaulio raketė 25-erių metų serbas Novakas Džokovičius (Novak Djokovič) 6:4, 7:5, 6:3 įveikė trečiąją pasaulio raketę 30-metį šveicarą Rodžerį Federerį (Roger Federer).

Mačas truko 2 val. 5 min.

N. Džokovičius "French Open" finale žais pirmą kartą. Serbas "Grand Slam" serijos turnyruose finalą pasiekė aštuntą kartą.

R. Federeris "French Open" pusfinalyje žaidė septintą kartą.Šveicaras 2009 metais laimėjo šį turnyrą.

N. Džokovičius finale sekmadienį susitiks su antrąja pasaulio rakete 26-erių metų ispanu Rafaeliu Nadaliu, kuris, kaip jau skelbėme, pusfinalyje 6:2, 6:2, 6:1 įveikė 30-metį savo tautietį Davidą Fererą (David Ferrer). R. Nadalis šį turnyrą yra laimėjęs šešis kartus.