Ramūnas Navardauskas ir Daiva Tušlaitė - Lietuvos dviračių čempionato nugalėtojai

Ignalinoje vykstančio Lietuvos dviračio plento čempionais grupinėse lenktynėse tapo olimpiečiai Ramūnas Navardauskas ("Cannondale") ir Daiva Tušlaitė ("Inpa-Bianchi").

Vyrų 180 km lenktynėse R. Navardauskas, kuris dėl ligos nestartavo asmeninėse varžybose, finišavo per 4 val. 32 min. 56 sek.

Antrąją vietą užėmė Tomas Vaitkus ("Nasr-Dubai", +2 sek.), trečiąją - Paulius Šiškevičius ("Staki-Baltik vairas" +1 min. 8 sek.).

R. Navardauskas Lietuvos čempionu grupinėse lenktynėse tapo trečią kartą. Anksčiau jis triumfavo 2007 ir 2011 metais. Praėjusiais metais jis finišavo antras.

Jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje pirmas klasifikuotas Linas Rumšas, antras - jo brolis Raimondas, o trečias - Justas Beniušis.

Moterų lenktynėse D. Tušlaitė 120 km nuvažiavo per 3 val. 6 min. 48 sek. ir apgynė šalies čempionės titulą.

Sidabro medalį iškovojo Silvija Latožaitė ("Aromitalia-Vaiano", +6.28), bronzos - Edita Janeliūnaitė (+6.28).

Finišo liniją antra kirto Gabrielė Jankutė, bet jai vėliau buvo skirta 3 min. bauda.