Rimanto Bagdono vardo imtynių turnyre lietuviai iškovojo tris aukso medalius

Vilniuje vykusiame tarptautiniame pasaulio čempiono Rimanto Bagdono vardo graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos atstovai iškovojo tris aukso medalius.

Du aukščiausios prabos apdovanojimus pelnė lenkai, po vieną - Ukrainos, Baltarusijos ir Estijos imtynininkai.

Turnyro nugalėtojais tapo Kristupas Šleiva (svorio kategorija iki 66 kg, 10 dalyvių), Airidas Danusevičius (85 kg, 7 dalyviai) ir Vilius Laurinaitis (98 kg, 6 dalyviai).

K. Šleiva įveikė tris varžovus iš Baltarusijos, Estijos ir Latvijos. A. Danusevičius taip pat iškovojo tris pergales, o finale įveikė savo tautietį Julių Matuzevičių. Pasaulio jaunimo čempionas V. Laurinaitis pranoko varžovus iš Baltarusijos, Ukrainos ir Lenkijos.

Darius Venckaitis (59 kg, 6 dalyviai) užėmė antrąją vietą, o Mantas Knystautas (130 kg, 6 dalyviai) pelnė bronzą.

Varžybas tradiciškai stebėjo Premjeras Algirdas Butkevičius. Buvęs imtynininkas ne tik pasveikino turnyro dalyvius, bet ir domėjosi šalies imtynininkų perspektyvomis. Su R. Bagdonu ir kitais turnyro svečiais aptarė prieš metus duris atvėrusių Šiaulių ir Panevėžio sporto gimnazijų auklėtinių rezultatus, svarstė apie galimybę prie bendrojo lavinimo mokyklų įrengti ekonominės klasės universalias sporto sales.

Turnyre dalyvavo 56 imtynininkai iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Lietuvos.