"Rūdupis" Europos taurės varžybose iškovojo trečiąją pergalę

Vyrų krepšinio klubų Europos taurės turnyro penktojo turo rungtynėse C grupėje antradienį Prienų "Rūdupio" komanda Kauno sporto halėje 97:70 (21:14, 24:22, 24:17, 28:17) nugalėjo Groningeno "GasTerra Flames" (Olandija) ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę.

Europos taurės turnyre debiutuojančiai Prienų komandai Dainius Šalenga pelnė 15 taškų, Edgaras Želionis - 14, Arminas Urbutis - 13, Adas Juškevičius ir Gintaras Kadžiulis - po 10, Justas Sinica - 9, Aidas Viskontas ir Simas Buterlevičius - po 8, Gediminas Orelikas ir Paulius Ivanauskas - po 5.

Penktąją nesėkmę patyrusioje Groningeno ekipoje po 13 taškų surinko David Bell ir Avis Wyatt, 12 taškų pridėjo Alexander Wesby.

"Rūdupio" krepšininkai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 36-26.

Rungtynes prieniškiai pradėjo pelnydami aštuonis "sausus" taškus, o priešpaskutinę pirmojo kėlinio minutę įgijo dviženklį pranašumą 17:7. Antrajame ketvirtyje sužaidus 2 min., komandas skyrė taip pat 10 taškų 26:16. Svečiai sumažino atsilikimą iki šešių taškų 26:20, 31:25, bet "Rūdupis" vėl atitrūko ir 18-ąją min. padidino savo pranašumą iki 14 taškų 41:27.

Po ilgosios pertraukos skirtumas ir toliau didėjo - įpusėjus trečiajam ketvirčiui, komandas skyrė 21 taškas (61:40), 28-ąją min. - 23 takai (67:44), o likus 4 min. iki rungtynių pabaigos, Prienų klubo persvara pasiekė 25 taškų ribą (83:58).

Pirmajame rate Prienų klubas išvykoje įveikė "GasTerra Flames" krepšininkus 82:77.

Paskutines pirmojo etapo rungtynes "Rūdupis" žais gruodžio 20 dieną svečiuose su Salonikų "Aris BSA 2003" (Graikija) komanda.