"Rūdupis" Europos taurės varžybose nugalėjo Čekijos čempionus

Vyrų krepšinio klubų Europos taurės turnyro ketvirtajame ture C grupėje antradienį Prienų "Rūdupio" komanda svečiuose 83:80 (18:22, 23:13, 25:25, 17:21) įveikė lyderę Čekijos čempionę Nimburko ČEZ ekipą ir iškovojo antrąją pergalę.

Europos taurės turnyro debiutantei Prienų komandai 19 taškų pelnė Gintaras Kadžiulis, 17 - Arminas Urbutis (11 atk. kam.), 14 - Dainius Šalenga, 11 - Gediminas Orelikas, 8 - Aidas Viskontas, 7 - Justas Sinica, 4 - Edgaras Želionis, 3 - Simas Buterlevičius. Adas Juškevičius taškų nepelnė.

Pirmąjį pralaimėjimą patyrusiai Nimburko ekipai Petras Benda pelnė 24, Adrianas Abramsas - 17, o Driu Neimikas (Drew Naymick) - 14 taškų.

Aikštelės šeimininkai iš 17 tritaškių pataikė tik 3.

Pirmajį kęlinį Nimburko ekipa laimėjo 22:18. 14-ąją min. ji pirmavo 29:24, bet netrukus Prienų komanda persvėrė rezultatą 30:29. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 41:35. 24-ąją min. "Rūdupis" įgijo 13 taškų persvarą - 56:43. Po trijų kėlinių Lietuvos klubas pirmavo 66:59. 35-ąją min. ČEZ komanda sumažino skirtumą iki dviejų taškų - 70:72. Bet Prienų ekipa vėl atitrūko - 78:71. Likus žaisti 42 sek., aikštelės šeimininkai vėl priartėjo - 78:80, tačiau svečiai atsilaikė ir šventė pergalę.

Trečiajame ture prieniškiai Kaune ČEZ komandai pralaimėjo 79:91.

Kitas šio turnyro rungtynes "Rūdupis" žais gruodžio 13 dieną namuose su Groningeno "GasTerra Flames" (Olandija) krepšininkais.