"Rūdupis" Europos taurės varžybose patyrė antrąją nesėkmę

Vyrų krepšinio klubų Europos taurės turnyro trečiojo turo rungtynėse C grupėje antradienį Prienų "Rūdupio" komanda Kauno sporto halėje 79:91 (15:24, 29:28, 19:16, 16:23) pralaimėjo Nimburko ČEZ (Čekija) ekipai ir patyrė antrąją nesėkmę.

Europos taurės turnyro debiutantei Prienų komandai Edgaras Želionis pelnė 18 taškų, Adas Juškevičius - 15, Gediminas Orelikas ir Dainius Šalenga - po 11.

Trečiąją pergalę iškovojusioje Nimburko ekipoje rezultatyviausiai žaidė Petras Benda. Jo sąskaitoje - 22 taškai. Tre Simonsas (Tre Simmons) surinko 18 taškų, Lameinas Vilsonas (Lamayne Wilson) - 13, Pavelas Pumprla ir Adrianas Abramsas - po 12.

Sėkmingiau rungtynes pradėjęs Čekijos klubas jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą 24:13, o po 10 žaidimo minučių pirmavo 24:15. Antrajame ketvirtyje "Rūdupis" sumažino atsilikimą iki dviejų taškų 30:32, bet varžovai vėl atitrūko 38:30. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė aštuoni taškai 52:44.

Įpusėjus trečiajam kėliniui, svečių pranašumas padidėjo iki 13 taškų 65:52, bet Prienų komanda ėmė artėti prie varžovų ir paskutinio ketvirčio pradžioje sumažino atsilikimą iki trijų taškų 65:68. Tada Nimburko krepšininkai laimėjo atkarpą 15:0 ir, įgiję solidžią persvarą (83:65), jos nebeiššvaistė.

"Rūdupis" laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 37-32, tačiau suklydo 18 kartų. Prieniškių varžovai prarado vos 7 kamuolius.

Kitas šio turnyro rungtynes "Rūdupis" žais gruodžio 6 dieną svečiuose vėl su ČEZ krepšininkais.