S. Viljams įveikė "French Open" aštuntfinalio barjerą

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato ("French Open"), kurio prizų fondą sudaro 16,8 mln. eurų, moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje pirmadienį pirmoji pasaulio raketė amerikietė Serena Viljams (Serena Williams) 6:2, 6:2 nugalėjo Izraelio atstovę Šahar Pyr (Shahar Peer), kuri pasaulio reitinge yra 18-a.

S. Viljams, kuri "French Open" turnyrą laimėjo 2002 metais, ketvirtfinalyje žais su septintąja pasaulio rakete australe Samanta Stoser (Samantha Stosur), kuri pirmadienį 2:6, 6:1, 6:4 įveikė keturiskart atvirojo Prancūzijos čempionato nugalėtoją belgę Žiustiną Anen (Justine Henin, 23-ioji pasaulio raketė).

Belgijos tenisininkė "French Open" turnyrą laimėjo 2003 ir 2005-2007 metais.

Kitame ketvirtfinalio mače kovos ketvirtoji pasaulio raketė serbė Jelena Jankovič ir Kazachstano atstovė Jaroslava Švedova, kuri pasaulio reitinge yra 36-a.

J. Jankovič aštuntfinalyje 6:4, 6:2 nugalėjo slovakę Danielą Hantuchovą (26), o J. Švedova 6:4, 6:3 įveikė Australijos atstovę Jarmilą Grot (Jarmila Groth, 107).