Senjorai sugužėjo į nemokamus sporto užsiėmimus

Senjorai sugužėjo į nemokamus sporto užsiėmimus

Vyresnio amžiaus klaipėdiečiai nori sportuoti, tačiau ne visuomet dėl ekonominių sunkumų tam turi galimybių. Tai įrodo Klaipėdos sporto klubo "Šansas" paskelbta nemokamų treniruočių akcija, kuriai tik prasidėjus į sporto salę sugužėjo arti šimto senolių ir neįgaliųjų.   

Nuo kovo 5 dienos iki balandžio 30 dienos senjorai ir neįgalieji sporto klube "Šansas" (Baltijos pr. 18A) gali be jokio mokesčio mėgautis treniruoklių sale, erdviomis drabužinėmis ir dušais, žaisti stalo tenisą.

"Jau akcijos pradžioje likome maloniai nustebinti senjorų aktyvumu. Sporto salėje tiesiog verda gyvenimas. Malonu žiūrėti, kaip senjorai iš širdies treniruojasi ir stengiasi būti itin aktyvūs", - džiaugėsi sporto klubo "Šansas" savininkas Arūnas Jocys.

Sporto klube pakalbinta besitreniruojanti 70-metė Vandutė Diktarienė pabrėžė, jog būtent sporto pagalba kovoja su senatve.

"Gyvenu be jokių vaistų. Mano pagrindinis vaistas - judėjimas ir aktyvus sportas. Tai neįkainuojama vertybė", - sakė senjorė.

Ne ką mažiau tokia akcija patenkinta liko ir 66-erių Vanda Tiškevičienė.

"Esu patyrusi peties traumą, tačiau treniruotės sporto salėje man padeda sumažinti skausmus", - kalbėjo itin judri ir aktyvi moteriškė.

Anot šios akcijos sumanytojo A. Jocio, būtina visiems sudaryti vienodas sąlygas sportuoti ir džiaugtis gyvenimu.

"Tokias akcijas rengiame jau keleri metai. Smagu žiūrėti, kaip aktyviai neįgalieji ir senjorai lanko treniruotes. Jiems tai ne tik sportas, bet ir maloni atrakcija, bendraminčių susibūrimas ir laisvalaikio praleidimas, - teigė A. Jocys. - Neturi būti jokios prarajos tarp žmonių, nesvarbu, ar esi jaunas ir sveikas, ar senas, ar neįgalus. Man malonu stebėti, kaip žmonės per trumpą laiką sugeba tapti gerokai žvalesni ir tvirtesni. Žmonių padėka ir džiaugsmas mane tik dar labiau įkvepia siekti užsibrėžtų tikslų."

Sporto klubo darbuotojai įdėmiai stebi sportuojančiuosius ir specialiais prizais apdovanos aktyviausią senjorą, senjorę ir neįgalųjį sportininką.

Visi norintieji senjorai ir neįgalieji dar gali rinktis į nemokamas treniruotes. Platesnė informacija teikiama ir registracija vykdoma telefonu 8 690 90190.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder