Sporto reforma liko be galimybių studijos

Sporto reforma liko be galimybių studijos

Dar vasario pradžioje galimybių studiją dėl Klaipėdos miesto sporto reformos antrojo etapo įgyvendinimo turėjusi pateikti šiauliečių įmonė to nesugebėjo padaryti, tad sutartį su ja klaipėdiečiams teko nutraukti.

Šią savaitę įsigaliojo sprendimas nutraukti sutartį dėl galimybių studijos rengimo su VšĮ Šiaulių regiono plėtros agentūra (ŠRPA).

Uostamiesčio Savivaldybės Sporto ir kūno kultūros skyriaus vedėjas Mantas Bagočius sakė, jog vasario pradžioje galimybių studiją turėję pristatyti šiauliečiai neatvyko, o antroje mėnesio pusėje pristatė tik dalį darbo, kurį turėjo atlikti.

"Buvo atvažiavę studijos rengėjai, bandė pristatyti dalinę ataskaitą. Juos išklausėme, bet darbo grupė, išanalizavusi pateiktą medžiagą ir situaciją, nusprendė, kad galimybių studija nėra pabaigta ir neatitinka sutartyje numatytų sąlygų, nepateikti ir finansiniai skaičiavimai", - pasakojo M. Bagočius.

Jo teigimu, darbo grupė, koordinuojanti sporto reformą, nusprendė sutartį su šiais rengėjais nutraukti, apie tai ŠRPA informavo konkursą skelbusi įstaiga - Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centras.

Pasak M. Bagočiaus, artimiausiu metu turėtų būti priimtas sprendimas, ar skelbti pakartotinį konkursą galimybių studijai rengti.

Primename, jog apie sporto reformą Klaipėdoje kalbėti pradėta 2011-aisiais, ją įgyvendinti pradėta 2013-aisiais. Pagrindinis tikslas - kad reformą užbaigus Klaipėdoje sportuotų kas antras vaikas. Pirmajame etape buvo numatyta sudaryti pakoreguotą sporto šakų biudžetinėse įstaigose sąrašą, antrajame ketinta imtis Klaipėdos miesto sporto bazių aptarnavimo centro pertvarkymo.

Trečiajame etape planuojama BĮ Miesto sporto centro didelio sportinio meistriškumo struktūrinį padalinį reorganizuoti į Regioninį didelio sportinio meistriškumo sporto centrą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder