Švietimo skyriaus vedėjo šuoliai – čempioniški

Švietimo skyriaus vedėjo šuoliai – čempioniški

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius praėjusį savaitgalį dalyvavo atvirame Baltijos šalių veteranų lengvosios atletikos čempionate Vilniuje. Į tolį nušokęs 5,25 m, trišuoliu – 11,59 m jis laimėjo dvi pirmąsias vietas.

A. Petravičius prisipažįsta, kad norėjosi dar keliolika centimetrų ilgesnių šuolių, bet ir šio trišuolio rezultato turėtų pakakti, kad patektų į 2019 metų pasaulio geriausiųjų dešimtuką 55-60 metų amžiaus grupėje.

„Mano vienas iš tikslų buvo trišuolio rungtyje aplenkti Estijos šuolininką Valerijų Fediušiną, kuris pavasarį Lenkijoje vykusiame pasaulio uždarų patalpų čempionate buvo trečias. Šįkart jis liko antras, tikslą pasiekiau“, – džiaugiasi A. Petravičius.

Švietimo skyriaus vedėjas asmeninio trenerio neturi, treniruojasi pats. „Kadangi švietimo sistemoje yra ne viena problema, tai ir darbo diena dažniausiai būna įtempta. Tačiau kai nueinu į sporto salę ar treniruojuosi stadione, visas švietimo aktualijas tuo metu pamirštu, sportas padeda atitrūkti nuo rūpesčių, užtikrina gerą savijautą.

Liepą aš atostogavau, tad turėjau daug laisvo laiko, kurį galėjau skirti treniruotėms. Darbas davė savų rezultatų“, – džiaugiasi aktyviai sportuojantis Švietimo skyriaus vedėjas. Jis pasakojo, jog treniruojasi Sporto centro salėje, taip pat tiek Sporto mokyklos, tiek Gargždų „Minijos“ progimnazijos stadionuose.

A. Petravičius apgailestauja, kad Europos čempionatas Italijoje, Venecijoje, vyks rugsėjo 5-15 dienomis. Suprantama, vos tik prasidėjus mokslo metams jis negalės dalyvauti. „Tad dabar mano svajonė – kitais metais kovo mėnesį vyksiantis Europos uždarų patalpų čempionatas Portugalijoje“, – užsiminė pašnekovas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder