Taurę išsivežė debiutantai iš Rusijos

Taurę išsivežė debiutantai iš Rusijos

Jau aštuntą kartą Baltijos pajūryje tarp II Melnragės ir Girulių vyko paplūdimio futbolo turnyras, kuris šiemet tapo tarptautiniu.

Šiais metais dėl "Švyturio Go" taurės varžėsi dvylika komandų: penkios iš Klaipėdos - DFDS "Seaways", "Giruliai", "Titanic", "Klaipėda City" ir "Meglar", trys iš Mažeikių - VIP, "Olimpas" ir "United" bei Telšių "Samagitia", Vilniaus "Press'as", Kretingos "Si group" ir Kaliningrado "Baltika" iš Rusijos.

Kaliningradiečiai pirmąsyk dalyvavo šiame turnyre. Tačiau jie žaidė be debiutantams būdingo jaudulio ir iškovojo nugalėtojų taurę.

Rusai tik pirmose rungtynėse prarado taškų - sužaidė lygiosiomis 0:0 su Mažeikių VIP ekipa. Vėliau jie skynė tik pergales. Tiesa, kaliningradiečiams likusios rungtynės nebuvo lengvas pasivaikščiojimas po smėlį.

Ketvirtfinalyje ir pusfinalyje "Baltikos" futbolininkus lydėjo ir sėkmė. Jie šiame etape varžovus įveikė tik mušant baudinius.

AISTROS. Ant smėlio vyko tikri futbolo mūšiai. Organizatorių nuotr.

Na, o finale Kaliningrado ekipa tik labai atkaklioje kovoje rezultatu 1:0 privertė pasiduoti pernykštę šio turnyro nugalėtoją uostamiesčio DFDS "Seaways" komandą ir iškovojo pirmąją vietą.

Trečiąją vietą iškovojo "Samogitia", baudinių serijoje nugalėjusi turnyro senbuvius VIP futbolininkus.

Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas buvęs Lietuvos vyrų futbolo rinktinės puolėjas Robertas Poškus (DFDS "Seaways"), geriausio gynėjo prizas atiteko Tomui Alvinskui ("Samogitia"), o patikimiausiu vartų sargu buvo išrinktas Maksimas Mikolaičiukas iš nugalėtojų komandos.

Kaliningrado komandos atstovai džiaugėsi ne tik iškovotu prizu, bet ir puikiu turnyro organizavimu. Anot jų, šios mėgėjų Klaipėdoje surengtos varžybos lygiuojasi su aukščiausio lygio sportiniais renginiais. Be to, kaliningradiečiai pabrėžė, kad taurę iškovoti buvo sunku. Jie pažadėjo kitąmet sugrįžti į Klaipėdą ginti čempionų titulo.

"Augantis susidomėjimas turnyru mums yra nemažas galvos skausmas. Jau ne pirmus metus dėl ribotų galimybių negalime priimti visų norinčiųjų. Nors neatmetame galimybės, kad ateityje plėsimės. Šiandien galime pasidžiaugti, kad daugėja rėmėjų, kad esame vis labiau matomesni ne tik mieste, bet ir Lietuvoje bei už jos ribų. Stengiamės dėl dalyvių ir žiūrovų, kurių geros emocijos atperka visą mūsų įdėtą triūsą", - pasakojo turnyro sumanytojas ir organizatorius Nerijus Genupskis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder