Trakuose - Klaipėdos irkluotojų spindesys ir medalių lietus
Trakuose - Klaipėdos irkluotojų spindesys ir medalių lietus

Lietuvos irklavimo sostine vadinamuose Trakuose tris dienas pagarbiai buvo linksniuojamas Klaipėdos irklavimo centras ir mūsų irkluotojų pavardės. Čia per pusšimtį klaipėdiečių buvo sugužėję į svarbiausias šalies varžybas - vyko Lietuvos jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų irklavimo čempionatai.

Vien jaunučių ir jaunių čempionate Klaipėdos irklavimo centro auklėtiniai iškovojo per 50 medalių, o jaunimo ir suaugusiųjų čempionate - per 80 medalių.

Klaipėdos komanda buvo pastebima iš toli - irkluotojai išsiskyrė tuo, kad visi buvo pasipuošę vienoda mėlynai balta apranga.

"Džiugu Lietuvos čempionate matyti tokį būrį klaipėdiečių. Itin pradžiugino, kad Klaipėdos irklavimo centras į šį čempionatą delegavo itin daug aštuonviečių valčių. Tai išties kaustė žiūrovų dėmesį", - akcentavo Lietuvos irklavimo federacijos (LIF) prezidentas Dainius Pavilionis.

Jaunučių pasiekimai

Lietuvos jaunučių irklavimo čempionate triumfavo visos trys pavienių keturviečių valčių klasės įgulos (distancija - 1 000 m): aukso medalius iškovojo Donatas Mickevičius, Alberto Fontani, Danas Vainius, Domantas Stulpinas, sidabro medaliais pasipuošė Povilas Šaparavičius, Emanuelis Kundrotas, Matas Mažeikis ir Ronaldas Rimkus, bronzos medaliai atiteko Edvinui Jankauskui, Kajui Žitkui, Arnui Andriušaičiui ir Benui Vainiui.

Jaunučių porinių keturviečių valčių klasės vicečempionais tapo Justas Šverebas, Aironas Katkus, Vilius Stonkus ir Nojus Girskis.

Jaunių pergalės

Lietuvos jaunių irklavimo čempionate (distancija - 2 000 m) pavienių keturviečių valčių klasėje čempionais tapo Paulius Brusokas, Linas Babarskas, Ignas Urbonas ir Jonas Šaparavičius. Trečiąją vietą iškovojo Benas Vainius, Arnas Andriušaitis, Kajus Žitkus ir Edvinas Jankauskas.

Pavienių dviviečių valčių klasėje čempionų titulus pelnė Eimantas Ubartas ir Deimantas Romeris.

Merginų aštuonviečių valčių klasės čempionėmis tapo Domantė Budrytė, Meda Stasiulevičiūtė, Saulė Jurgelionytė, Auksė Nastičiūtė, Dainida Jonauskaitė, Saulė Kryževičiūtė, Augustė Klumbytė, Karolina Šimkutė ir vairininkas Rokas Klimas.

ČEMPIONAI. Pavienių dviviečių valčių Lietuvos jaunių čempionai Eimantas Ubartas (antras iš dešinės) ir Deimantas Romeris (antras iš kairės) su treneriais Tadu Katlioriumi (pirmas iš dešinės) ir Liudviku Mileška. Astos ZABLOCKYTĖS nuotr.

Vaikinų aštuonviečių valčių klasės varžybose triumfavo Paulius Brusokas, Adelaras Galdikas, Deimantas Romeris, Eimantas Ubartas, Vilius Grikpėdis, Linas Babarskas, Ignas Urbonas, Jonas Šaparavičius ir vairininkas Povilas Šaparavičius.

Sidabrą iškovojo Donatas Mickevičius, Alberto Fontani, Dainius Vainius, Domantas Stulpinas, Benas Vainius, Arnas Andriušaitis, Kajus Žitkus, Edvinas Jankauskas, vairininkas Emanuelis Kundrotas.

Jaunių merginų dviviečių pavienių valčių klasėje antrąją vietą iškovojo Augustė Klumbytė ir Karolina Šimkutė.

Klaipėdos komandą šioms varžyboms ruošė Klaipėdos irklavimo centro trenerių brigada: Tadas Katliorius, Liudvikas Mileška, Valdas Varašinskas, Tomas Plauška, Vygantas Viršilas ir Tautvydas Vaitkūnas.

Apie Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų irklavimo čempionatus ir klaipėdiečių pergales - artimiausiuose "Vakarų ekspreso" sporto puslapiuose.

GALVĖS EŽERAS. Sustabdyta akimirka iš Trakuose vykusio čempionato. Astos ZABLOCKYTĖS nuotr.

ŠAUNUOLĖS IR MERGINOS. Pergales skynė ne tik Klaipėdos vaikinai, bet ir dailiosios lyties atstovės. Pauliaus MATULEVIČIAUS nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder