Ty Lawsono prisiminimai iš „Žalgirio“: „Nežinodavau, kieno apatinius nešioju“

Ty Lawsono prisiminimai iš „Žalgirio“: „Nežinodavau, kieno apatinius nešioju“

NBA žvaigžde virstančiam Ty Lawsonui trumpa karjeros stotelė Kauno „Žalgiryje“ įsimins visam gyvenimui. Prieš metus, kai NBA lygą sukaustė lokautas, į kitą Atlanto pusę persikėlęs amerikietis su JAV žiniasklaida vis dar dalinasi savo įspūdžiais iš Kauno.

48 mln. JAV dolerių per ketverius kitus metus uždirbsiantis įžaidėjas teigė pradėjęs labiau vertinti tai, ką gauna žaisdamas NBA lygoje.

„Čia yra daugybė prabangos dalykų, kuriuos mes priimame kaip įprastus. Pavyzdžiui, skalbimas. NBA lygoje kiekvieno krepšininko daiktai sudedami į atskirus krepšius ir tai užtikrina, kad atgausi savo rūbus. Ten visų žaidėjų kojinės, apatiniai yra skalbiami kartu. Kartais numerio nebelieka, tad nežinai kieno apatinius nešioji. Turėdavau atsinešti savo kojines į treniruotes, nes mano „Nike Elite“ jie paimdavo!“ – krepšinio žurnalui „Slam“ pasakojo T. Lawsonas.

Paklaustas, ar kada norėtų sugrįžti, amerikietis atsakė: „Taip, bet turbūt į kokią šiltesnę vietą. Kaip Tel Avivas ar panašiai.“

Vilkėdamas „Žalgirio“ marškinėlius T.Lawsonas praėjusį sezoną Eurolygoje sužaidė 7 mačus, per kuriuos vidutiniškai rinko po 7,4 taško ir atlikdavo 1,6 rezultatyvaus perdavimo.

NBA lygoje amerikiečio statistika gerokai įspūdingesnė – 16,7 taško ir 6,9 rezultatyvaus perdavimo.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder