Vilniaus „Rytas“ namuose neatsilaikė prieš „Umanos Reyer“ puolimą

Abi komandos rungtynes pradėjo gan aukštu tempu. Po taiklių M. Bramoso ir J. Chappello tritaškių Venecijos klubas išsiveržė į priekį – 11:20.

„Rytas“ gerai provokavo varžovų pražangas, likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos varžovai buvo prasižengę jau penkis kartus, vilniečiai – nė karto. Taiklūs M. Echodo baudų metimai kėlinio pabaigoje sušvelnino deficitą iki vienženklio – 17:26.

Pirmuosius antrojo ketvirčio taškus įsirašė M. Echodas sudrebindamas krepšį galingu dėjimu. Kėlinio viduryje Tu Halloway perėmęs kamuolį ir išbėgęs į greitą puolimą taškų nepelnė, tačiau jo metimą pataisė šalia buvęs D. Sirvydis.

Tiksint paskutinėms antrojo ketvirčio sekundėms Tu Halloway išprovokuoja varžovų pražangą ir stoja prie baudų metimo linijos. Amerikietis pataiko vieną baudos metimą ir rezultatas po dviejų kėlinių – 29:46.

Trečiajame ketvirtyje  į priekį „Ryto“ ekipą ir toliau vedė M. Echodas pelnydamas 4 taškus iš eilės. E. Bendžius pataikė svarbų tritaškį, privertusį Venecijos ekipos trenerį prašyti minutės pertraukėlės. Įpusėjus trečiajam kėliniui „Umana Reyer“ ekipos krepšininkai jau buvo išnaudoję pražangų limitą.

Surengę 12-0 spurtą vilniečiai sumažino deficitą iki 5 taškų. Kėlinį užbaigė D. Bičkauskis išprovokavęs varžovų pražangą ties tritaškio linija bei pataikęs dvi baudas iš trijų. „Ryto“ ekipa kėlinį laimėjo rezultatu 28:19 ir rezultatas švieslentėje – 57:65.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynių tempo ir toliau nemažino M. Echodas pelnydamas 4 taškus iš eilės. Pataikęs tolimą metimą iš kampo, išprovokavęs pražangą bei pataikęs abi baudas A. Butkevičius palieka 7 taškų deficitą.

Nors antroje rungtynių pusėje „Rytas“ surengė galingą spurtą, to laimėti rungtynes nepakako. „Rytas“ nusileido rezultatu 72:81.

Karjeros rungtynes Europos taurės turnyre sužaidęs M. Echodas surinko 26 taškus bei atkovojo 6 kamuolius.

„Rytas“: Martynas Echodas 26 (11/17 dvit., 6 atk. kam.), Terrellas Holloway 15, Eimantas Bendžius 8.