Vokietijoje - Klaipėdos "Žingsnio" šokėjų triumfas

Vokietijoje - Klaipėdos "Žingsnio" šokėjų triumfas

Vokietijos Štutgarto mieste vykusiose vienose didžiausių ir įspūdingiausių sportinių šokių varžybų atvirajame Vokietijos čempionate skambėjo ir Klaipėdos vardas. Mūsų miesto sportinių šokių klubo "Žingsnis" atstovai iškovojo sidabro ir bronzos medalius.

Šios varžybos dėl dalyvių skaičiaus ir meistriškumo lygio vadinamos neoficialiu pasaulio čempionatu.

Džiugu, kad tokio aukšto lygio varžybose Klaipėdos sportinių šokių klubo "Žingsnis" šokėjai pademonstravo itin gerus rezultatus.

Šiais metais Štutgarte varžėsi daugiau kaip 2 000 porų iš 60 valstybių.

Jaunučių II amžiaus grupėje standartinių šokių programoje Titas Česnauskas ir Lukrecija Kūraitė ne tik pateko į finalą, bet ir iškovojo Lietuvai sidabro medalius. Klaipėdiečiai nusileido tik vienai porai iš Rusijos, tačiau įveikė 56 kitus duetus.

Kaip po finalo sakė Titas ir Lukrecija, varžybose jie norėjo parodyti, kad tikrai gerai šoka ir beveik visas trenerių pastabas jiems pavyko įgyvendinti.

Jaunių I amžiaus grupėje Lotynų Amerikos ir 10 šokių programose net po du bronzos medalius iškovojo Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik.

Vienoje programoje jie aplenkė 79 poras iš kitų šalių, kitoje - 60. Kipras ir Aleksandra teigė, kad laimėję medalius tokiose prestižinėse varžybose jie jaučiasi daugiau nei laimingi ir tas įkvepia treniruotis dar atkakliau.

Sportinių šokių klubo "Žingsnis" treneriai, anksčiau patys skynę pergales tarptautinėse varžybose, Ramunė ir Martynas Kūros taip pat džiaugėsi savo auklėtinių pasiekimais: "Smagu, kad mūsų darbas įvertinamas tokiais aukštais rezultatais. Šie medaliai tarsi patvirtina, jog mes renkamės teisingą treniruočių kryptį ir metodiką."

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder