"Žalgiris" įtikinamai nugalėjo "lietuviškąjį" "Lokomotiv"

Du kėlinius kaip iš natų žaidęs Kauno „Žalgiris“ (9-1) susikrovė pakankamą persvarą, kad jos užtektų visoms rungtynėms. VTB Vieningosios lygos mače Joano Plazos auklėtiniai 89:81 (27:19, 32:15, 14:29, 16:18) nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv“ ir išliko A grupės viršūnėje, rašo portalas "Basketnews.lt".

„Žalgiris“ per pirmus du ketvirčius pelnė net 59 taškus, dominavo greitame puolime ir visiškai surakino varžovų puolimą. Rusai iki ilgosios pertraukos suklydo net 14 kartų ir įpusėjus dvikovai atsiliko 25 taškų skirtumu.

Nors antroje dvikovos dalyje „Lokomotiv“ sumažino atsilikimą, jiems nebuvo pavykę priartėti labiau nei iki 7 taškų.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrinovičius 16, Marko Popovičius 15, Paulius Jankūnas 14 (8 atk. kam., 2/2 trit.), Tremmellas Dardenas 10 (6/6 baudų), Rimantas Kaukėnas 8.

„Lokomotiv“: Derrickas Brownas 20 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Nickas Calathesas 17. perd.), Aleksandras Maričius 13 (7 atk. kam.), Jamesas Baronas 11, Mantas Kalnietis 10, Simas Jasaitis 7. (9 rez. perd.).

Pirmąją tarpusavio akistatą Krasnodare 78:70 laimėjo žalgiriečiai. Labiausiai prie pergalės prisidėjo 14 taškų pelnęs Rimantas Kaukėnas.