„Be komentarų“: Naujųjų išvakarėse bus „išplautos“ visos politikų nuodėmės

„Be komentarų“: Naujųjų išvakarėse bus „išplautos“ visos politikų nuodėmės

„Visas veiksmas vyks pirtyje! O kaip pirtyje be vantų? Linksmai, nuotaikingai su tikrų tikriausiomis vantomis išvanosime skandalingiausius metų veikėjus už jų nuodėmes, nuopelnus ir nuotykius!“ – kvatodamas Džiugas Siaurusaitis pristato 2013-ųjų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, 19.00 val. TV3 eterį pasieksiančią šventinę laidą „Be komentarų. Su Naujais metais!“ Džiugas kartu su kolegomis Sandra Daukšaite ir Algiu Ramanausku įsikūnys į kultinės rusų kino juostos „Likimo ironija, arba po pirties“ herojus. Beje, būtent ši premjera TV3 eterį pasieks laikrodžiams mušant pirmąją 2013-ųjų minutę – 00.01 val.!

„Esu įsitikinęs – žiūrovams įdomu tai, ką politikai nuslėpė nuo tautos. Laidoje apnuoginsime visas jų paslaptis! Šventinės laidos kūrybinė komanda, aš, Sandra ir Algis šiuo metu plušame kruopščiai balsuodami, kam skirti 2012 metų -iųjų nominacijas. Įsijungę „Be komentarų. Su Naujais metais!“ žiūrovai tikrai sužinos politikierių paslapčių ir įdomybių dešimtuką“, – žada Dž. Siaurusaitis.

Kviestinis laidos svečias kultinis veidų ekspertas Markas Lučinas paskutinį kartą šiemet pažvelgs į žinomų Lietuvos politikų veidus ir apnuogins tamsiausiuosius jų poelgius bei neišpildytus pažadus. Kaukės bus nuplėštos visam laikui – garsus fenotipologas paskelbs verdiktą – kas iš tiesų slepiasi po rimtų ir atsakingų politikų veidais?

Kuris už Seimo durų 2012-aisiais įvykęs skandalas pelnys -iausiojo titulą? „Gal tai bus paslaptingosios Seimo valgyklos akibrokštas, mistinės kirpyklos skandalas, o gal – privilegijuotiesiems skirta degalinė? Kas žino, gal ir mes pabandysim ten juokais degalų prisipilti pigiau?“ – kvatodamas Dž. Siaurusaitis Naujuosius metus kviečia sutikti drauge su šventine laida „Be komentarų. Su Naujais metais!“

O kas bus karūnuotas „metų politiku“? Pretendentų sąraše rikiuojasi: Andrius Šedžius, Vytautas Juozapaitis, Antanas Nedzinskas, Dalia Teišerskystė ir kiti skandalais pagarsėję seimūnai...

Tiesa, tai dar ne viskas – linksmojo infošou kūrėjai TV3 žiūrovams paruošė saldų desertą, apie kurį tik mįslingai užsimena: „Paruošėme puokštę Ministro Pirmininko dešiniosios rankos Viktoro Uspaskicho nuodėmių. Darbo partijos lyderio moterys ir meilužės, juodosios buhalterijos paslaptys, linksmiausi „pokštai“... Uch, bus tikrai karšta. Karšta, kaip pirtyje!“ – 19.00 val. specialų TV3 šventinį infošou „Be komentarų. Su Naujais metais!“ kviečia įsijungti Džiugas, Sandra ir Algis!

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder