Naujos kapinės: galimybių studija dar nebaigta

Naujos kapinės: galimybių studija dar nebaigta

Galimybių studija dėl Klaipėdos miesto kapinių plėtros bus baigta arba šių metų vasarą, arba rudenį.

Pirmadienį Savivaldybėje aptarta Klaipėdos miesto kapinių plėtros galimybių studija. "Jos rengėjai svarsto apie Kretingos ir Klaipėdos rajono savivaldybėse esančias teritorijas. Tai yra alternatyvos, kur kapinės galėtų atsirasti", - kalbėjo Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis.

Studijos rengėjai turi pateikti priimtiną variantą, kuris, anot A. Dobranskio, būtų kompromisinis ir tiktų tiek Klaipėdos miestui, tiek toms savivaldybėms, kuriose planuojama įrengti kapines.

"Pagrindinins klausimas ir esminis dalykas studijos rengėjams yra numatyti tokias teritorijas, dėl kurių, norint jose įrengti kapines, nekiltų abejonių bendruomenėms ir vietos politikams. Tiek Klaipėdos, tiek Kretingos rajonai savo bendruosiuose planuose, kiek mums žinoma, tokias galimybes yra numatę", - apie savivaldybių bendradarbiavimą pasakojo pašnekovas.

Pasak pavaduotojo, svarbiausia, kad atsirastų teritorijos, o tai yra derybų ir kompromisų ieškojimų kelias.

"Kai jau turėsime galimybių studiją, tada sėsime prie stalo su aukščiausio lygmens minėtų savivaldybių atstovais ir bandysime ieškoti visiems priimtino varianto", - teigė pokalbininkas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder