5 vienišų žmonių klaidos: jeigu jausmai atima iš jūsų dvasines jėgas

Pavargote nuo pasimatymų, kurie baigiasi nusivylimu? Nusibodo įsimylėti žmones, kurie nepasirengę rimtiems santykiams? Jeigu jausmai atima iš jūsų dvasines jėgas, galbūt jūs darote šias pagrindines penkias klaidas?.

1. Jeigu jūs manote, kad nesate verti meilės, tai jos ir nesulauksite. Daugelis žmonių po nesėkmingo pasimatymo ima galvoti, kad juose yra kai kas lemtinga, kai kas, dėl ko jų neįmanoma mylėti. Štai frazės, kurios parodo, kad jūs nesitikite meilės: "Kam aš reikalinga/as?", "Vienatvė yra mano lemtis", "Niekur nesidėsi...".

Visi mes esame verti meilės! Kodėl jūs tuo abejojate? Jeigu nuolat kartojate teiginį apie piktą savo lemtį ir vienatvės spaudą kaktoje, šis jūsų požiūris atsispindi kiekviename jūsų žodyje ir poelgyje. Įtikinkite save, jog esate gražus, protingas, įdomus žmogus ir jums lemta sutikti didžiąją meilę.

Kad galėtumėte atsikratyti paralyžiuojančių minčių, pradėkite nuo paprasto dalyko - rašykite dienoraštį.

Bridžitos Džouns pavyzdžiu jame niurnėkite, išliekite bjaurias mintis ir įtikinėkite save, jog esate nepakartojami.

Kas dieną tai jums pavyks vis lengviau.

Paprašykite savo draugų, kad surašytų pačias geriausias jūsų savybes. Užrašykite jas ant titulinio savo dienoraščio puslapio, kad visada jas matytumėte.

2. Liaukitės į kitos lyties asmenį žiūrėti kaip įpriešą. Taip, žiauri gyvenimo tiesa jums sako, kad gerų vyrų (moterų) nėra (arba jie turi šeimas).

Tačiau ir gerų yra likę! Kodėl mus traukia būtent prie tų, kurie pamiršta paskambinti, paskui kalba idiotiškus pasiteisinimus, rūpinasi tik savo dvasios ramybe ir tempiasi į lovą geriausią jūsų draugę (draugą)?

Kartais netgi imate įtarti save esant mazochistą.

Tačiau priežasties reikėtų ieškoti vaikystėje: galbūt jūsų tėvas (motina) buvo labai griežtas, ir jums tekdavo nertis iš kailio, kad sulauktumėte jo (jos) dėmesio? Kai užaugote, jūs, metaforiškai kalbant, ėmėte susitikinėti su "tėčiu" ("mama")...

3. Kartokite kaip užkeikimą: meilė nepripažįsta grandinių. Net ir pačios laimingiausios poros nori turėti privačios erdvės. Kuo dinamiškesnį gyvenimą gyvenate (darbas, pomėgiai, draugai), tuo įdomesni esate savo antrajai pusei.

4. Išdavystė visada yra išdavystė, o ne kas nors kita. Supraskite, kad jūsų partneris turi teisę tikėtis jūsų ištikimybės ir pagarbos.

5. Jeigu  visada norite būti teisus, - jūs klystate. Jeigu manote, jog kai ką už jį (ją) žinote geriau, nebūtina to nuolat pabrėžti. Būti visad teisiam - blogas įprotis. Jo nusikratyti sunku, tačiau galima.

Beje, atsiprašyti - nereiškia parodyti savo silpnumą, o atvirkščiai: tik dvasiškai stiprūs žmonės sugeba pripažinti klydę.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder