Dilema: mylėti ar būti mylimai?

Dilema: mylėti ar būti mylimai?

Ar galima jausmuose pasiekti aukso vidurio, jei vienas iš partnerių myli stipriau už kitą? Ar visada ištekėjusi moteris turi vyrą, apie kurį svajojo? Ką geriau pasirinkti: mylėti pačiai ar būti mylimai?

Pasirinkimo problema

Neretai pasitaiko, kad šeimoje vienas partneris myli, o kitas leidžia jam save mylėti. Paprastai tokiais atvejais myli vyrai, o moterys leidžiasi į kompromisus. Kodėl? Todėl kad vyras nesistengs palaikyti santykių su nemylima moterimi, o silpnoji lytis dažnai būna linkusi kentėti dėl kokių nors priežasčių ar kvailos iliuzijos, kad partneris su laiku gali pasikeisti.

Vienos merginos nesunkiai susiranda tikrus vyrus, vertus meilės, sukuria šeimas ir gyvena laimingos. Kitoms nesiseka ir tenka pasirinkti, arba likti vienoms, arba sutikti tekėti už to, kuris pasitaikys. Nors gyvename XXI amžiuje ir moterims nedraudžiama rinktis pačioms, bet vis tiek dar nemaža jų dalis nesugeba pasinaudoti tokiomis galimybėmis.

Kad nesusidurtumėte su tokia pasirinkimo problema, reikia pirmiausia pamilti pačioms save. Aukotis pasirengusias merginas vyrai atskiria greitai ir su džiaugsmu pasinaudoja tokia galimybe. Merginos užsiplieskia meile (kartais visai negeram) savo išrinktajam, prisiriša prie jo ir tyliai kenčia, laukdamos iš jo tinkamo atsako į savo jausmus.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder