Kaip atpažinti gerą meilužį

(1)

Mokslui žinomi trys vyrų ir moterų seksualiniai temperamentai: stiprus, vidutinis ir silpnas.

Faktorių yra daug: tai ir lytinių hormonų lygis, ir smegenų struktūra, ir asmenybės psichoseksualinis išprusimas, ir tai, kaip anksti žmogus įsisąmonina savo libido.

Seksologai, kad išsiaiškintų asmens temperamentą, pirmiausiai išmatuoja... jo kojas. Beje, tai galite padaryti ir jūs. Nesudėtingas uždavinys.

Pamatuokite kojas

Taigi - pradedame. Kur klubų kaulas jungiasi su dubens sąnariu, atraskite truputį išsikišusį kaulo gumburį. Pamatuokite koją nuo to gumburio iki pėdos. Tada savo ūgį padalykite iš pamatuotos kojos ilgio. Gautasis skaičius nusako jūsų seksualinį temperamentą, kuris naujai vadinamas "trochanteriniu indeksu". Moterų, kurių lytinis temperamentas yra didelis, indeksas lygus nuo 2,01 iki 2,05, vidutinis - nuo 1,97 iki 2,00, o silpnas - nuo 1,88 iki 1,91.

Dabar tuo pačiu būdu pamatuokite savo partnerį, tačiau vyrams skaičiai truputėlį kitokie. Smarkų lytinį temperamentą turintiems vyrams šis indeksas bus nuo 1,99 iki 2,00, vidutinį - nuo 1,92 iki 1,98 ir silpną - nuo 1,85 iki 1,91.

Iš šių nesudėtingų skaičiavimų matyti, jog patys seksualiausi bei temperamentingiausi vyrai bei moterys yra trumpakojai.

Žinoma, per pirmąjį pasimatymą vargu ar partneris sutiks, kad jūs matuotumėte jo proporcijas. Tačiau tokiam atvejui egzistuoja daugybė kitų "atpažinimo" būdų.

Tikrasis mačo

Seksualiausi vyrai dažniausiai būna brunetai. Jų kūnas apžėlęs tankia vilnele, o nuo kirkšnies srities link pilvo driekiasi plaukuotas takelis. Krūtinė, rankos ir kojos taip pat apaugę plaukais.

Toks džentelmenas skutasi mažiausiai du kartus per parą - rytą ir prieš naktį. Barzdos šeriai juodi ir aštrūs.

Gausus testosterono (vyriškojo lytinio hormono) kiekis lemia ankstyvą nuplikimą. Taigi jei vyras praplikęs, didelė tikimybė, kad prieš jus - sekso gigantas. Liaudis sako, kad jei praplikusi priekinė galvos sritis, vadinasi, vyras protingas, jei pakaušis - vadinasi, ištvirkauja. O jeigu ir ten, ir ten? Vadinasi, ištvirkauja protingai.

Jeigu "giganto" mylimoji yra taip pat smarkaus temperamento, jie bus harmoninga pora. Jeigu tokiam "išdykėliui" atiteks silpno temperamento panelė, tai juos abu galima tik užjausti. Nes mačio malonumą geba pajusti 7-9 kartus per parą, o šiuose reikaluose silpnos moters norma - kartas per mėnesį, na, geriausiu atveju - per savaitę.

Beje, daugiausiai temperamentingojo seksualinio tipo atstovų gyvena karštuosiuose kraštuose: Graikijoje, Ispanijoje, Italijoje ir t.t.

Pats jėgų žydėjimas

Vidutinio seksualinio temperamento atstovai gali būti tiek brunetai, tiek šatenai. Jų kūnas mažiau plaukuotas nei aistruolių, tačiau minėtasis takelis kirkšnies srityje ir ant pilvo būtinai egzistuoja. Taip pat plaukuota krūtinė, rankos ir kojos. Įprastai toks vyras yra vidutinio ūgio arba vos didesnis, jo ilgas liemuo ir trumpos kojos, platūs pečiai, geri raumenys. Šio džentelmeno pajėgumas - iki penkių kartų per parą. Beje, jei vyras turi kaukazietiško kraujo, jo seksualinė jėga didesnė.

Lytinis potraukis "vidutiniokui" prabunda 12-14 metų, pirmąją seksualinę patirtį jis gauna apie 13-15-uosius savo gyvenimo metus, o štai mačio dar anksčiau - 11-12 metų. Nesėkmės "vidutinioką" ištinka labai retai. Su juo bus laiminga vidutinio temperamento moteris, tačiau šis vaikinas ras kelią ir pas kitų tipų moteris.

Blyškiaveidžiai

Silpno seksualinio temperamento atstovai dabar yra užplūdę televizijos ekranus. Juos nesunku atpažinti: aukšti, ant galvos - tanki ševeliūra, kojos ilgos, krūtinė silpna. Tai šatenai arba blondinai nedideliu raumenų reljefu. Šeriai ant veido - reti ir minkšti.

Lovoje aptiksite, kad jų gaktiplaukiai reti, nėra "takelio". Jeigu skutasi retai, ir tik su rankšluosčiu, - didelių žygdarbių iš jų nelaukite.

Blyškiaveidžiai subręsta vėlai. Merginos juos ima dominti, kai sulaukia 15-17 metų ar dar vėliau. Kad ir kaip partnerė stengtųsi, seksualiniams žygdarbiams jis negabus. Mylintis pasitaiko nesėkmių. Jiems būdingi seksualiniai sutrikimai.

Platoniškai meilei gražuolis blondinas - kaip tik. Ir tik silpno temperamento tipo atstovė su juo atras harmoniją, panašiai kaip anekdote: "Gydytojau, mano su žmona santykiai lovoje puikūs. Ji nenori, o man ir nereikia!"

Svajingų blondinų tėvynė - Skandinavija, Rusija ir kitos "šaltosios" šalys.

Metai lekia...

Po 30-ies metų paprastai lytinis vyrų aktyvumas sumažėja. Tas, kuris ir anksčiau nebuvo labai aktyvus, dabar mylisi vos kartą per savaitę arba per mėnesį (arba dar rečiau). Vidutinio temperamento žmogus - kasdien arba kelis kartus per savaitę. Na, o smarkuolis savo sugebėjimų nepraranda.

Seksologams žinomas atvejis, kai 76-erių senučiukas patenkindavo savo dvidešimtčia metų jaunesnę žmoną po septynis kartus per parą. Faktas tapo žinomas, kai ši dama neištvėrusi atėjo pas gydytoją ir paprašė išrašyti vaistų nuo nevaldomos jos vyro seksualinės energijos.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder