Požymiai, rodantys, kad jums gresia vedybos

Anksčiau ar vėliau dauguma vyrų patenka į nemalonią situaciją, kuri sulig kiekviena diena darosi vis nemalonesnė, nes vis labiau priartina vedybas. Kad laiku ir iš tolo atpažintumėte šią grėsmę, pateikiame sąrašą požymių, iš kurių galima spręsti, jog kažkas susiruošė su jumis tuoktis.

Pasikeitė jūsų garderobas.

Jūs mėgote sportinį stilių, tačiau staiga pasirodė, kad jis jums visiškai netinka. Jūsų odinė striukė ir 20 metų jums tarnavę džinsai išvyko į močiutės vienkiemį, o spintoje atsirado kašmyro vilnos paltas iki žemės ir tarsi triušiai spintoje ėmė daugintis kaklaraiščiai. Ne veltui sakoma, jog moterys mėgsta užveržti kilpą vyrui ant kaklo.

Pasikeitė tualeto reikmenys.

Vonios kambaryje ant lentynėlės prie veidrodžio, ant kurios kadais stovėjo vieniša stiklinė su vienišu dantų šepetėliu, išsirikiavo ilga eilė įvairiausių neaiškios paskirties buteliukų ir flakoniukų. Maža to - panašūs buteliukai bei flakoniukai okupavo ir pusę jūsų šaldytuvo.

Pasikeitė interjeras.

Į šiukšlių kibirą įmetęs nenusakomos spalvos gniutulėlį buvote už tai nubaustas pusvalandžio isterija, mat pasirodė, kad tai buvo jos vaikystės meškiukas. Dabar jau nebekreipiate dėmesio į trimis eilėmis ant sofos atkaltės sukrautą ištisą pliušinį tvartą.

Pasikeitė įvaizdis.

Anksčiau ji vilkėjo jūsų marškinius ant nuogo kūno, ir tai buvo erotiška. Dabar ji avi dviem išsipūtusiais šuns snukiais stiklinėmis akimis (tai jos šlepetės) ir vilki ilgą frotinį chalatą.

Pasikeitė leksika.

"Aš noriu, aš nusprendžiau, aš planuoju" - tokių posakių jūs jau nevartojate. Įvardį "aš" pakeitė "mes". Net ir tuo atveju, kai tai prieštarauja sveikam protui. Pavyzdžiui, ji kalba su drauge telefonu: "Rytoj mes negalime atvažiuoti, nes rytoj mes dirbam". Nors iš tikrųjų dirbate tik jūs. Be to, kalbėdama su draugėmis ar giminaičiais, ji niekada nevadina jūsų vardu, tik "maniškis".

Pasikeitė dislokacija.

Jūs nežinote, kur laikomi jūsų daiktai. Rytą valandą stovite priešais atdarą spintą ir negalite rasti kojinių. Kai jūsų mylimoji pagaliau apsimiegojusi išsliuogia iš miegamojo ir pamato jus sutrikusį ir bejėgį, jos veido išraiška byloja, kad ji nebeturi jokių iliuzijų dėl jūsų protinių galimybių.

Pasikeitė giminės.

Jūsų tėvus ji vadina mamyte ir tėveliu. Kai ji sako: "Įsivaizduoji, aš mamytei sakau, kad tau nereikia to kaklaraiščio, o ji man - "Ar turiu teisę savo sūnui padovanoti dovaną!", jūs negalite suprasti, apie kieno mamytę ji kalba.

Pasikeitė racionas.

Jūs nebevalgote sardelių su ketčupu ir krienais. Užtat kasdien kramtote žolę ir ryjate grūdus. Kai antrą Kalėdų dieną gaunate mėsos, kąsnis įstringa gerklėje, nes jūsų neapleidžia mintis, kad esate kanibalas.

Pasikeitė jos pavardė.

Galimas daiktas, kad jūs jau vedėte. Ne visi vyrai iš karto tai pastebi. Jeigu visi čia išvardyti požymiai jums tinka, dėl visa ko pasižiūrėkite į pasą.

Parengė Inga Tamašiūnaitė

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder