Stresas ir seksas

Stresas ir seksas

Moters lytinį potraukį pastebimai veikia jos gyvenimo įvykiai: nuovargis darbe, skola, sergantis vaikas. Tokiais atvejais apie seksą negali būti net kalbos.

Kai tie patys įvykiai užklumpa vyrą, jam seksas prilygsta migdomųjų tabletei - būdui išsivaduoti nuo susikaupusios įtampos.

Taigi dienos pabaigoje jis rūsčiai šnekteli su žmona, ji pavadina jį nejautriu idiotu, jis ją - frigidiška, ir eina miegoti ant sofos.

Įdomu tai, kad kai vyrų paklausiama apie jų santykius, jie paprastai juos apibūdina pagal tai, ką partnerė tą dieną jam padarė: pvz., paruošė pusryčius, išlygino marškinius, pamasažavo galvą.

Moteris santykius apibūdins nesenais įvykiais , pvz., ar atidus jis buvo keletą paskutinių mėnesių, ar padėjo namuose ir kiek su ja bendravo.

Dauguma vyrų to nesupranta.

Jis gali visą dieną būti tobulas džentelmenas, bet ji atsisako sekso, nes iki šiol jaučiasi nelaiminga, kad jis prieš dvi savaites įžeidė jos motiną.

Vienas puikus tyrimas parodė, kad poros vienas kitam reiškiamos kritikos ir paniekos lygmuo tiesiogiai susijęs su infekcinėmis ligomis, kuriomis jie, ypač moterys, serga ateinančius penkerius metus.

Priežastis - per ginčus patiriamas stresas, kuris silpnina imuninę sistemą, ir kūnas darosi mažiau atsparus ligoms, sunkiau jas įveikia.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder