Skyrybų skausmą malšino slėpdamasis miške

Skyrybų skausmą malšino slėpdamasis miške

Buvęs kariškis Žydrūnas Valantinas nuo kovo mėnesio policijos buvo ieškomas kaip dingęs be žinios. Tačiau šaltą lapkričio rytą jis buvo rastas apgriuvusioje sodyboje netoli savo tėvų namų. Įskaudintas žmonos 26 metų vyras pasirinko atsiskyrėlio gyvenimą. Aštuonis mėnesius gyveno maitinamas gamtos, aptriušusioje sodyboje, be televizoriaus, cigarečių, alkoholio ir patogumų. Dabar jis svarsto, kad savo širdgėlą galėtų paslėpti tapęs vienuoliu, rašo lrytas.lt.

Ši istorija nutiko Telšių rajono Upynos seniūnijos Kaunatavos kaime. Tik prieš aštuonis mėnesius neatrodė, kad viskas baigsis laimingai.

Kaip papasakojo dingusiojo motina Rima Valantinienė, sūnus išvažiavo pas kūmą ir tuo pačiu tetą į Akmenės rajoną. Paviešėjęs ten savaitę, išvyko į Telšius. Nuo to laiko su juo nutrūko visi ryšiai.

Moters teigimu, ji save ramino, kad sūnus yra gyvas ir vieną dieną sugrįš. Mat, atsirado žmonių, mačiusių Žydrūną Telšiuose. Be to, motina aplinkiniams prasitarė, kad Žydrūnas gali būti išvykęs į užsienį, juo labiau, kad jo sesuo gyvena Vokietijoje.

Tačiau netikėtai jaunas vyras buvo surastas ir, kaip jis pats tvirtino, į užsienį niekada net nesiruošė vykti, nes yra Lietuvos patriotas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder