Klaipėdoje vyksta moksleivių verslumo mugė

Klaipėdoje vyksta moksleivių verslumo mugė

Penktadienį Klaipėdoje PC "Studlendas" vyko moksleivių verslumo mugė. Tai pirmasis tokio tipo renginys uostamiestyje, kurį surengti sumanyta po Klaipėdos miesto bendrojo lavinimo mokyklų atstovų dalyvavimo projekte "Geriausių patirčių sklaida įgyvendinant jaunimo verslumo ugdymo programas" Norvegijoje. Šiame projekte klaipėdiečiai dalyvavo partnerio teisėmis.

Dešimties Klaipėdos mokyklų įvairaus amžiaus mokiniai susibūrė į apie 20 mokinių mokomųjų bendrovių ir mokinių verslo komandų.

Mugėje buvo prekiaujama pačių mokinių pagaminta įvairia produkcija. Tačiau vienos iš renginio organizatorių Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyriaus vedėjos Laimos Prižgintienės teigimu, svarbiausia buvo ne pačios prekės, o jų pristatymas, moksleivių sugebėjimas generuoti idėjas ir jas išpildyti, parengti stendus. Taip ugdomas moksleivių verslumas, kad šie išmoktų ne tik pagaminti prekę, bet ją pristatyti, viską paaiškinti ir parduoti.

"Mūsų moksleiviai tikrai gabūs. Sugalvojo gausybę nuostabių dalykų, pristatė net ekologiškas prekes, prekiavo savo keptais blynais ir vafliais. Tikrai buvau sužavėta ir nustebinta. Manome, kad mugė vyko nors ir pirmą, bet tikrai ne paskutinį kartą", - sakė L. Prižgintienė.

Originaliausių, geriausiai pristatytų, versliausių idėjų autoriai buvo vertinami specialistų komisijos ir apdovanoti.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder