Kviečia iškeisti pamokas į paskaitas

Kviečia iškeisti pamokas į paskaitas

Lapkričio 24 -28 d. Klaipėdos universitetas kviečia moksleivius pamokas iškeisti į paskaitas. Visą savaitę moksleiviai galės lankytis beveik 100 universiteto paskaitų.

Besidomintys HUMANITARINIAIS mokslais galės apsilankyti lietuvių literatūros, kino medijos, moderniosios ir postmoderniosios kultūros, anglų poezijos ir dramos bei kitose paskaitose. MENŲ FAKULTETAS moksleivių lauks muzikos istorijos, jungtinėje šokio stilistikų bei klasikinio sportinio šokio paskaitose. JŪRŲ TECHNIKOS FAKULTETE moksleiviai galės iš arčiau susipažinti su pačiu ekonomiškiausiu šiluminiu varikliu, robotais, sudalyvauti bendrosios chemijos laboratoriniuose darbuose, laivo vilkimo ir kitose paskaitose. Tuos, kuriuos traukia gamtos mokslai, GAMTOS IR MATEMATIKOS FAKULTETAS pakvies į Baltijos jūros ekosistemos, meteorologijos ir klimatologijos, krantotyros bei kitas paskaitas. Norintys savo gyvenimą sieti su SVEIKATOS MOKSLAIS, galės apsilankyti masažo, biologijos ir genetikos, biostatistikos ir kitose paskaitose. Tie, kuriuos domina PEDAGOGIKOS sritis, bus pakviesti į krepšinio ir jo mokymo paskaitą, laisvalaikio žaidimų, grupės mąstymo ir kitas paskaitas. SOCIALINIŲ MOKSLŲ FAKULTETE moksleiviai turės galimybę dalyvauti makroekonomikos, derybų technikos, demokratijos, įmonių ekonomikos ir daugelyje kitų paskaitų.

Tai puiki galimybė daugiau sužinoti apie Jus dominančias studijų sritis ir dalykus, papildyti žinių bagažą ir trumpam pabūti studentais. Nepraleisk progos

KĄ DARYTI?

1. IŠSIRINK paskaitas,

2. REGISTRUOKIS,

3. ATVYK į Klaipėdos universitetą

ir IŠKEISK PAMOKĄ Į PASKAITĄ!

REGISTRUOTIS iš anksto BŪTINA.

REGISTRACIJA PRASIDEDA NUO LAPKRIČIO 3 DIENOS.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder