Pasirašyta Klaipėdos universiteto ir Lietuvos verslo kolegijos bendradarbiavimo sutartis

Pasirašyta Klaipėdos universiteto ir Lietuvos verslo kolegijos bendradarbiavimo sutartis

Klaipėdos universitetas (KU) vasario 1 dieną pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos verslo kolegija (LVK). Sutartį pasirašė KU rektorius prof. habil. dr. Eimutis Juzeliūnas ir LVK direktorė Angelė Lileikienė. Sutarties tikslas – KU ir LVK partnerystė valdymo, akademinėje, mokslo tiriamojoje, kultūrinėje ir kitose veiklos srityse. Be to, palankių sąlygų Lietuvos verslo kolegijos absolventams tęsti studijas Klaipėdos universitete ir įgyti aukštesnį kvalifikacinį laipsnį užtikrinimas.

Klaipėdos universitetas ir Lietuvos verslo kolegija įsipareigoja bendradarbiauti rengiant naujas ir tobulinant vykdomas studijų programas, be to, sudaryti palankias sąlygas kolegijos absolventams tęsti studijas Klaipėdos universitete.

 

Pasak KU rektoriaus E. Juzeliūno, šios bendradarbiavimo sutarties pasirašymas – dar vienas įrodymas, kad Klaipėdos regione galima įgyvendinti inovacijų ekosistemos modelį, kuris susieja verslą, savivaldą ir visas Klaipėdos regiono aukštąsias mokyklas. „Klaipėdos universitetas šiuo metu rengia universiteto vystymo planą, kurį iki vasario 15 d. pateiks Vyriausybei. Vienas iš dominuojančių plano aspektų – inovacijų ekosistema. Džiaugiuosi, kad šiandien mes pradedame dialogą, jūsų įnašas į inovacijų ekosistemos vystymą bus ypač svarbus. Mūsų tikslas – palengvinti perėjimą iš vienos studijų pakopos į kitą, sumažinti beprasmę konkurenciją tarp aukštųjų mokyklų“, – pasirašant sutartį kalbėjo KU rektorius E. Juzeliūnas.

 

Lietuvos verslo kolegijos direktorė A. Lileikienė tikino, kad kolegija yra pasirengusi bendradarbiauti ir ieškoti bendrų sąlyčio taškų su Klaipėdos universitetu. „Šiuo metu vienas aktualiausių kolegijos klausimų – galimybė jos absolventams lengviau įstoti į magistrantūros studijas universitete. Be to, norime prisidėti prie profesinės magistrantūros kūrimo Klaipėdos universitete. Na, o kolegijos mokslininkai yra pasirengę prisidėti prie universitete vykdomų empirinių, taikomųjų tyrimų“, – apie bendradarbiavimo galimybes kalbėjo LVK direktorė.

Klaipėdos universitetas 2014 metais yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su Socialinių mokslų kolegija, 2015 metais – su Klaipėdos valstybine kolegija.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder