Studentų pažymėjimus platins ir DNB bankas

Studentų pažymėjimus platins ir DNB bankas

Atsiimti Lietuvos studentų pažymėjimus (LSP) nuo šiol bus paprasčiau ir patogiau - šie dokumentai bus platinami dar ir 43 banko DNB padaliniuose, o didžiuosiuose šalies miestuose bankas juos pristatys ir į pačias aukštąsias mokyklas. Tai numatyta Lietuvos studentų sąjungos (LSS) ir DNB banko pasirašytoje bendradarbiavimo sutartyje.

Sutartyje numatytomis galimybėmis studentai galės naudotis jau nuo šių metų vasaros pabaigos - DNB banko padaliniuose bus galima ne tik atsiimti naujus, bet ir prasitęsti jau turimus LSP. Studentų patogumui pažymėjimai bus išduodami arčiausiai aukštųjų mokyklų esančiuose banko skyriuose.

Tam, kad studentų gyvenimą palengvinantys dokumentai į jų rankas patektų greitai ir sklandžiai, iš anksto parinktuose Vilniaus ir Kauno DNB padaliniuose pažymėjimų platinimui bus skirti po keletą banko darbuotojų, o į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio kolegijas bei universitetus pažymėjimus pristatys mobiliosios banko komandos, pranešė bankas.

Norėdamas atsiimti ar pratęsti LSP studentas turės registruotis lsp.lt interneto puslapyje, čia užpildyti anketą pažymėjimui gauti. Pildydamas ją studentas pasirinks banko poskyrį, kuriame pageidautų atsiimti dokumentą jam patogiu laiku. Lietuvos studentų sąjungai patikrinus duomenis ir pagaminus dokumentą, pažymėjimas bus perduotas į studento pasirinktą banko padalinį ar tiesiai į aukštąją mokyklą dokumentą nugabensiančiai mobiliai komandai. Iš anksto sutartu laiku pažymėjimo atsiimti atėję studentai išvengs spūsčių ir laukimo eilėse.

Nusprendęs atsiimti LSP aukštojoje mokykloje, studentas turės ateiti į sutartą vietą tuo metu, kai čia bus atvykusi mobili komanda. Atsiimdamas LSP studentas privalės turėti asmens tapatybės dokumentą, atspausdintas LSP sutartis, kurios bus pateiktos registracijos metu.

Iki šiol LSP platino "Swedbank".

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder