Vaikų klube - sijonų fiesta

Vaikų klube - sijonų fiesta

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klube "Liepsnelė“ vyko projekto "Sijonų fiesta“ baigiamoji dalis. Šis projektas skirtas sijonui, nes gatvėje, darbe ir kitur labai dažnai matome merginas ir moteris su kelnėmis. Todėl renginio organizatoriai tikisi, kad artėjant pavasariui su sijonais pamatysime daugiau merginų.

Šventėje vaikai sužinojo daug įdomaus, patys dalyvavo įvairioje veikloje. Kabinete "Siuvimo įmonėlė“ jiems buvo papasakota, kaip atsiranda sijonas, iš ko jis siuvamas, kokių ilgių, rūšių būna. Kitame kabinete "Rūbų fabrikėlis“ patys vaikai kartu su tėveliais, kurie dalyvavo šventėje, ruošė ekskliuzyvinius sijonus. Tuos sijonus kabinete "Madų ateljė“ pamatavo ant "manekenų“ šeimos.

Klubas "Liepsnelė“ buvo papuoštas Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubų "Želmenėlis“, "Žuvėdra“ ir "Švyturys“ piešiniais bei kitais darbais, vaizduojančiais sijonus.

Po projekto praktinės veiklos dalies visų laukė koncertas. Jo metu dainavo "Liepsnelė“ popchoras ir solistai (mokytojas Vytautas Urbonas), jaunieji modeliukai demonstravo savo sukurtus sijonus (mokytoja Nijolė Kvietkauskienė). Koncerte dalyvavo ir Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubų "Saulutė“ ir "Draugystė“ ugdytiniai.

Renginį organizavo ir vedė "Liepsnelė“ neformaliojo ugdymo organizatorė Ramunė Sinkevičienė.

Pasak jos, tai - puikus renginys, kuriame dalyvavo ir buvę vaikų klubo "Liepsnelė“ ugdytiniai, jau suaugę ir dabar savo atžalas atvedantys į klubą, kad jie augtų aktyvūs, žvalūs, geranoriški ir laimingi.

ve.lt inf.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder