"Vėtrungės" gimnazija šventė gimtadienį

"Vėtrungės" gimnazija šventė gimtadienį

Gruodžio 7 dieną “Vėtrungės” gimnazija šventė savo 14-ąjį gimtadienį. Neįtikėtina, kiek metų prabėgo, kiek mokyklos suolų jau “nutrinta”, kiek veidų, šypsenų matė mokyklos sienos, kiek šaunių moksleivių išleido į gyvenimą…Taigi 1998 m. “Vėtrungės” vidurinei mokyklai buvo suteiktas gimnazijos statusas ir jai pradėjo vadovauti ryžtingas direktorius Ramvydas Juška, kuris sėkmingai vadovauja ir iki šiol. Mes, vėtrungiečiai, savo šauniu direktoriumi labai didžiuojamės.

Gimnazijos gimtadienio šventė prasidėjau jau ryte. Mokytojus ir mokinius, besirenkančius į pamokas, maloniai nustebino gimnazijos pavaduotojo R. Dobranskio ir A. Lukšio akordeonų duetas, o mokinių tarybos atstovai, stovėdami koridoriuje, plojo ir sveikino visus su mokyklos gimtadieniu. Nedidelis būrelis mokinių sukosi rateliu.

Prasidėjus pamokoms, atrodytų, viskas nurimo, tačiau pasibaigus pamokoms visa gimnazija draugiškai sušoko "flashmode" smagų šokį. Netrūko puikios nuotaikos, šypsenų ir juoko. Po smagaus šokio vyko balionų su norais ir linkėjimasis paleidimas – tai dar vienas įspūdingas gimtadienio akcentas. Reikia dar paminėti, kad visos klasės iš anksto paruošė sveikinimus ir linkėjimus gimnazijai, kurie buvo iškabinti koridoriuje bei vestibiulyje.

Tačiau visos šventės pagrindinis akcentas vyko salėje. Čia susirinkę moksleiviai buvo stebinami vis kitais pasirodymais: Ievos ir Aurelijos skambiu duetu, Evitos soliniu pasirodymu, įspūdingu Manto ir Akvilės sportiniu šokiu, kuris salę privertė ploti rokenrolo ritmu. Po to nuotaikingas pirmokų šokis pakėlė salę nuo kėdžių, o antrokų “Opa Vėtrungė” daina, pagal išpopuliarėjusią “Opa Gangman Style” fonogramą, sukėlė salėje tikrą klyksmo bangą.

Trečiokų odė “Vėtrungei” nuteikė visus geriems ir rimtiems darbams, o ketvirtokų, abiturientų, nostalgiškas filmukas ir paskutinė dovana ne vieną sugraudino ir priminė, kad visiems kažkada mokykliniai metai būna paskutiniai. Vis tik renginio “vinimi” tapo netikėtas mokytojų siurprizas – nedidukas etiudas, parodijuojantis netinkamą mokinių elgesį. Mokytojai puikiai įkūnijo mus pačius pamokų metu ir ne vieną privertė apmąstyti savo elgesį.

Mes, “Vėtrungės” gimnazijos moksleiviai, didžiuojamės būdami mokyklos dalimi, džiaugiamės, kad turime puikius mokytojus, o savo mielai gimnazijai linkime sulaukti dar daug daug gimtadienių ir šaunių mokiniu.

 

 

Sidebar placeholder