"AC/DC" būgnininkas teisme pripažino savo kaltę

"AC/DC" būgnininkas teisme pripažino savo kaltę

Australijos roko grupės "AC/DC" būgnininkas Filas Rudas (Phil Rudd) pripažino savo kaltę. Vyras kaltinamas grasinęs nužudyti vieną iš savo darbuotojų, skelbia BBC.

Teismo duomenimis, nusivylęs solinio albumo pardavimais, F. Rudas paprašė, kad jo buvęs darbuotojas būtų "pašalintas". Pradžioje atlikėjas kaltinimus atmetė, bet vėliau kaltę pripažino. Vyras taip pat pripažino neteisėtai laikęs kanapių ir metamfetamino. Kol kas kaltinimas dėl grasinimo nužudyti buvo atmestas dėl įrodymų trūkumo.

F. Rudas buvo sulaikytas pernai lapkritį, tačiau vėliau paleistas už užstatą.

Pasirodžius soliniam albumui, atlikėjas nusivylė jo pardavimais ir atleido visą būrį darbuotojų. Po mėnesio jis paskambino bendrininkui ir paprašė vieną asmenį "pašalinti". Už tokią paslaugą jis pasiūlė 153 tūkstančius eurų, motociklą, vieną iš savo automobilių arba namą. Tada būgnininkas paskambino aukai ir jam pagrasino mirtimi.

F. Rudo advokatas tikino, kad tai tebuvo piktas telefoninis skambutis.

Už grasinimą mirtimi 60-ties F. Rudui gresia septyneri metai kalėjimo. Už kanapių laikymą - trijų, o už metamfetamino - šešių mėnesių bausmė. Iki kito teismo posėdžio birželį vyras paleistas už užstatą.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder