Angelina Jolie: "Pažink save"

Angelina Jolie: "Pažink save"

Kai pamačiau realias kančias tų, kurie pateko į karo ar stichijų mėsmalę, man pasidarė gėda dėl savo jaunystės demaršų. Jų fone aš tiesiog sėkmės kūdikis! Kuo daugiau keliavau, tuo daugiau mačiau galimybių realizuoti save. Pagaliau radau savo kelią. Ir taip pat ketinu auklėti vaikus.

Angelina Jolie: "Pažink save"

Noriu jiems parodyti: pasaulis atviras ir turi daug kelių. Raskite juos, domėkitės kitomis kultūromis, ieškokite savęs. Ir tuomet nesijausite įvaryti į savo nesėkmių ir baimių spąstus.

... Šiame pasaulyje vyksta tiek daug visko, ko mums nepraneša. Aš nuvykau į karo zoną ir pamačiau tiek mirties, kad daugiau niekada negalėsiu užsiimti savigriova, vertinti gyvenimą kaip savaime suprantamą, reikalauti daugiau, skųstis dėl kvailysčių, manyti, jog kentėjau. Daugiau niekada.

... Iš pradžių mane ištiko šokas. Pirmuosius dvejus metus nuolat verkdavau, kaip ir visos normalios moterys. Kaip visi normalūs žmonės, kurie visa tai mato. Aš negalėjau normaliai kalbėti apie tai, ką mačiau, nes pradėdavau raudoti. Paskui mane apėmė visiška neviltis. Perpildė emocijos ir troškimas padėti, bet kai viskas taip apleista, to neįmanoma ištaisyti šimtmečiais...

Paskui buvo pykčio periodas. Pykau ant valdžios,kuri negali atsakyti į klausimus, negali išspręsti paprastų problemų, nes jiems tas pats.Šis jausmas augo ir privertė mane vis iš naujo susiruošti į kelią ir imtis atsakomybės dėl tų problemų sprendimo. Pradėjau studijuoti tarptautinę teisę, kad būčiau pasikausčiusi per aukščiausio lygio susitikimus.

... Kai buvau žinoma tik kaip aktorė, jaučiausi smulki. Mano gyvenimas buvo smulkus. Tik tapusi mama ir pradėjusi dirbti su Jungtinėmis Tautomis, pasijutau iš tikro laiminga. Dabar galiu numirti žinodama, kad dariau teisingus dalykus savo gyvenime. Aš visiškai pasikeičiau. Tos kelionės pakeitė mano požiūrį į pasaulį ir padarė mane kitokią.

Nuvykusi į Afganistaną, išlipau iš lėktuvo ir maniau, kad viskas gerai. Bet kai pasiekiau numatytą vietą, man pasakė: "Žmonės labai ant jūsų pyksta. Jie pyksta, nes jūs - moteris, nes jūs - amerikietė ir jūs - JT geros valios ambasadorė. Vadinasi, jūs - taikinys."

Taigi šitaip mane painstruktavo ir pasakė, kad visi turi užsirašyti kraujo grupę. Lauke stovėjo vaikinas su neperšaunama liemene, jis įsidėjo į ją mano pasą, nes buvo vienintelis, kuris turės mane ištraukti. Aš parašiau Bradui raštelį ir paprašiau perduoti, jeigu man kas nors nutiks. Tuomet man nieko nenutiko, bet po dviejų savaičių jie užpuolė ir nužudė visus, buvusius bunkeryje.

... Likus savaitei iki filmo "Kraujo ir medaus krašte" premjeros mane ištiko nervų priepuolis. Aš pajutau visą savo atsakomybės naštą dėl karo aukų ir visų tame dalyvaujančiųjų. Klausiau savęs: ar aš visiems esu teisinga? Tai viena iš tų akimirkų gyvenime, kai stovi duše ir verki, ir niekas tau negali padėti.

... Aš nebijau palikti vaikų su Maddoxu. Jis yra neginčijamas lyderis, labai protingas, turi vidinės ramybės, kuri leidžia priimti neįtikimai pasvertus (jo amžiui) sprendimus. Kartais man atrodo, kad mažyliams jis kur kas didesnis autoritetas nei mes. Maddoxas stengiasi būti panašus į tėvą. Bradas yra įdiegęs vaikams absoliutaus saugumo jausmą, jis niekada neatsisako jiems padėti. Maddoxas lygiai taip pat stengiasi visais rūpintis.

... Aš visada kovojau su žema saviverte. Manau, visi tai pereina. Aš turiu daugybę trūkumų.

... Manau, kad būtent iš Brado išmokau, kad šeimos laimė - pirmoje vietoje. Aš labai labai dėkinga jam už šeimą, kurios be jo neturėčiau.

Nebuvo tokio laikotarpio, kad mes su Bradu būtume atskirai. Mes nesiskyrėme ilgiau nei trims dienoms. Mes - garsūs namisėdos. Mamytė ir Tėvelis su pižamomis. Jis visiškai žemiškas, juokingas. Žmonės apie Bradą žino labai mažai. Su tais, kuriais rūpinasi, jis elgiasi labai išmintingai. Aš sutikau teisingą žmogų ir net nenoriu galvoti apie egzistavimą be jo.

... Būna momentų, kai man norisi papasakoti mamai apie savo vaikus, apie tai, ką jie įdomaus ar juokingo padarė. (A. Jolie mama mirė 2007 m. - Red. past.) Mama išugdė man begalinės meilės jausmą. Galbūt aš buvau nepakenčiama jaunystėje, bet visada buvau mylinti.

... Niekada nereikia ieškoti kaltų. Gyvenk nieko neskaudindamas, neteisk kitų ir būk laisvas.

Anot spaudos, rugpjūčio 11-ąją Angelina Jolie ir Bradas Pittas susituoks Prancūzijos pilyje, tačiau oficialiai jungtuvių data dar nėra patvirtinta. (Scanpix nuotr.)

BRAD PITT: "Ji brangi mano širdžiai. Ji - fejerverkas. Niekada nežinosi, ką pasakys. Ji man yra pasaulis. Sutikęs Angie aš atgimiau.

... Kai Angie filmuojasi, paprastai atrodo tokia femme fatale, ir tai nuostabu, tačiau ji turi ir didelę širdį, begalinę sielą, ji švelni ir didžiadvasiška. Ji nuostabi moteris, gera ir rūpestinga, ir tai ją daro dar gražesnę. Ką aš galiu pasakyti? Aš įsimylėjęs ir turiu pačią nuostabiausią šeimą - ko dar reikia? Aš labai laimingas vyras!

... Negaliu suteikti vaikams nieko geresnio, nei patikėti juos Angie. Manau, ji yra pats sąžiningiausias žmogus pasaulyje.

... Angelina ir mūsų vaikai - geriausia mano kompanija, ir aš nenoriu prarasti net minutės buvimo su jais. Aš juos myliu, labai myliu. Mes kartu, nes papildome ir įkvepiame vienas kitą.

... Angelina absoliučiai įkvėpta savo darbo. Ji stulbinamai atsidavusi, ji myli žmones visame pasaulyje. Aš žaviuosi jos veržlumu."

CLINT EASTWOOD: "Aš visada žavėjausi jos talentu, bet jos veidas - pats nuostabiausia planetoje, o tai jai kliudo tapti geriausia aktore. Ji labai susikoncentravusi, pasirengusi veikti. Bet žiūrovai viską pamiršta, kai mato jos veidą.
Visi mano aktoriai žino, kad su manim jiems teks filmuoti kiekvieną dublį po dvi valandas, todėl ateina tik geriausi. Dirbdama su vaidmeniu Angelina labai panaši Meryl Streep. Ji - motina, ir , be to, tikriausiai pati garsiausia motina šiuolaikiniame pasaulyje. Per grožį žmonės dažnai nepastebi jos talento. Jie žiūri į ją kaip į žurnalo viršelį, nesusimąstydami, kas viduje."

 

 

MATT DAMON: "Kai įsijungia 50 kamerų, tai reiškia, kad Engie išėjo į aikštelę. Jie su Bradu turi stulbinamą savybę palikti viską, išskyrus vaidmenį, kurį vaidina. Ji puiki aktorė, ji - gražuolė ir daro gera visame pasaulyje, ji - žmona ir šešių vaikų motina."
 

 

 

NATALIE PORTMAN: "Yra žmonių, kurie iš tikro daro permainas, pavyzdžiui, Bono ir Angelina Jolie. Jie rodo, kad galima gyventi dėl tikslo. Tai ne savireklama. Tai visiškas atsidavimas."

 

 

 

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder