Byra tobula laikyta L. ir P. Kazlauskų šeima?

Byra tobula laikyta L. ir P. Kazlauskų šeima?

TV3 publicistikos laida „Prieš srovę“ tapo atvira laida atviriems žmonėms. „Siūlydama garsiajam choreografui Jurijui Smoriginui išbandyti jėgas interviu žanre, tikėjausi, kad jo interviu su dainininke Liveta Kazlauskiene bus įdomus, pasakoja laidos „Prieš srovę“ kūrėja Audrė Kudabienė, bet kad jis bus dar ir toks netikėtai atviras, tai nustebino.“

Ar garsioji L. ir Petro Kazlauskų šeima byra? Ar šiai šeiminio gyvenimo etalonu laikomai porai iškilo grėsmė pasukti skirtingais keliais? J. Smoryginas po interviu su Liveta sako, kad apie žinomą dainininkę išgirsime daug įdomių dalykų. Choreografijos maestro ryžosi priimti laidos „Prieš srovę“ iššūkį ir padaryti tai, ko iki šiol net neįsivaizdavo, – padaryti interviu.

„Žinote, kodėl nusprendžiau prakalbinti būtent Livetą? Kaip scenos artistas matau visuomenei pateikiamą jos įvaizdį – miela, šilta, trapi moteris, nors dėk prie žaizdos, bet ar ji tokia pati realiame gyvenime? Nujaučiu, kad ne“, – atvirauja Jurijus.

Į svečius pakviestas Jurijus ir pats nesitikėjo išgirsti, kokios audringos nuotaikos kartais siautėja žinomoje šeimoje.

„Jūs, Liveta, pirmą kartą viešai tai pasakojate?“ – interviu metu nustebo maestro, kai Liveta prasitarė apie savo žygius pas pažįstamą teisininkę, ketindama paduoti Petrą skyryboms.

„Viskas, skiriamės“, – tokie žodžiai ne kartą skambėjo ir iš Petro lūpų, prasitaria dainininkė. Savo vyrui moteris dėkinga už svarbiausius dalykus, nutikusius jos gyvenime, tačiau ji neslepia, kiek buvo jaudulio, kai pamatė Petrą išeinantį iš namų. Į Livetos klausimą „kada grįši“, Petras atsakė trumpai – „nežinau“.

Ar tai, kad laidos „Prieš srovę“ kūrėjai sako: „Tapome atvira laida atviriems žmonėms“, reiškia, jog ateityje matysime ir daugiau žurnalistais tapusių žinomų žmonių?

„Tegu tai lieka šiokia tokia paslaptimi“, – intriguoja A. Kudabienė.

Laida „Prieš srovę“ – šį antradienį 19.30 val. per TV3!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder