Filipo Kirkorovo "tėvystė" - kerštas Alai Pugačiovai?

Filipo Kirkorovo "tėvystė" - kerštas Alai Pugačiovai?

Žiniasklaidoje pasirodo vis daugiau egzotiškų versijų dėl Filipo Kirkorovo tėvystės. Tuo metu aktorius Stanislovas Sadalskis, žinantis daug žvaigždžių paslapčių, tvirtina, kad dainininkas išsigalvojo dukters gimimą, norėdamas atkeršyti Alai Pugačiovai.

Pranešė, kad susilaukė dukters iš beviltiškumo

„Jokio kūdikio nėra. Tai jis pats sugalvojo. Ir jis pats tuo tiki. Labai įsijautė į tai ir dabar nežino, kaip iš tos situacijos išsivynioti. Filipo nepaprastai laki vaizduotė. Kai jis važiavo į koncertą "Russkoje radio", jam paskambino ir pranešė, kad Pugačiova ir Galkinas padavė pareiškimus civilinės metrikacijos biure. Filipui tai buvo smūgis. Būtent tą pačią dieną jis ir pranešė, kad susilaukė dukters. Pasakė iš beviltiškumo, gindamasis. Iš karto išsigalvojo Alos Viktorijos gimimą, apie kurią, tikėtina, iš tikrųjų seniai svajoja, - tvirtino S. Sadalskis. – Su Ala jie savo laiku mėgino pradėti kūdikį akušerijos ir ginekologijos centre pas gydytoją Kseniją Javorovskają, kuri net gavo valstybinę premiją dėl tūkstančių sėkmingų dirbtinių apvaisinimų. Dauguma VIP personų perėjo per jos rankas ir dabar augina "gyvenimo gėlytes".

Dabar greta karalienės - pajacas

Tačiau, anot, Sadalskio, Pugačiovai ir Kirkorovui dirbtinis apvaisinimas nepadėjo. Filipo spermos kokybė – ekstra klasės, tačiau Alos kiaušialąstės ir chromosomos – pažeistos ligų. „Gal po daugybės mėnesių mums ir parodys Alą Viktoriją. Smerkti Filipo niekas neturi teisės, todėl, kad jis – tikrai meniškos sielos. Jis gali fantazuoti, tikėti tuo ir gyventi savo išsigalvojimais. Jam, kaip ir bet kuriam kitam talentingam artistui, visa tai atrodo tikra, todėl, kad viskas kyla iš širdies. O štai Alusia, įsigijusi Galkiną, neteko romantiškos damos statuso. Todėl, kad dabar greta karalienės – pajacas, o anksčiau buvo ištikimas riteris, kuris mylėjo ją visą laiką ir mylės iki gyvenimo pabaigos - tvirtino Sadalskis. - Būna ir taip. Ir jei anksčiau net artimiausi žmonės abejojo, kad Kirkorovą ir Pugačiovą jungia tikra meilė, tai dabar kalba, kad Pugačiovos-Galkino tandemas – tik eilinis jos manevras dar labiau įskaudinti Filipą.“

Gali būti, kad mergytė augs Bulgarijoje

Tuo metu Filipo Kirkorovo teta Mary, gyvenanti JAV ir padedanti dainininkui auginti dukrelę Alą-Viktoriją, pranešė, kad mažylė buvo slaptai išvežta iš dainininko vilos Majamyje. Artisto giminaitė tvirtina, kad jam nusibodo perdėtas dėmesys dėl jo dukters gimimo. Dėl to mažylės niekas nematė, išskyrus artimiausius dainininko draugus, todėl ir sklando gandai, kad kūdikio gimimas – vien Filipo išsigalvojimas. Tačiau dainininkas ruošiasi užkirsti kelią gandams, kai parodys naujagimę viešumoje.

„Мes buvome priverstos pervežti mergytę į kitą vietą. Ir aš jums galiu pažadėti, kad niekas nesužinos, kur yra mūsų kūdikėlis. Ir man labai apmaudu, kad namas, kurį mes su tokia meile ir rūpestingumu ruošėme Alos Viktorijos gimimo proga, mums teko kol kas palikti ir naudotis kitomis galimybėmis, - pranešė Mary. – Mažylė auga sparčiai, jau sveria keturis kilogramus, valgo puikiai. Juk ji vos ne kasdien keičiasi. Žinoma, kad ji tėvo duktė. Tai – vienareikšmiška, pabrėžiu", - patikino Filipo teta.

Anot Mary, auginti mergytę jai padeda rusė auklė, o Alą Viktoriją apžiūri geriausi gydytojai. Kirkorovas dar nenusprendė, ar augins dukterį Rusijoje. Gali būti, kad mergytė augs Bulgarijoje. Tačiau visa jo šeima nepaprastai myli mažylę. Mary taip pat pranešė, kad paskui Filipas pats nuspręs, su kuo supažindinti dukterį.

Parengta pagal Dni.ru

Sidebar placeholder