Garsių viengungių paslaptys

Garsių viengungių paslaptys

Hju Grantas, Džordžas Klunis, Džudas Lou, Bredas Pitas, Kianu Ryvsas... Visi įdomiausi ir patraukliausi aktoriai, gražiausių pasaulio moterų numylėtiniai, kažkodėl yra užkietėję viengungiai.

Galima įžvelgti tam tikrą dėsningumą: dauguma geriausių vyrų, ekrano sekso simbolių, yra nevedę. Apie juos svajoja daugybė planetos moterų, bet rakto į jų širdį nepritaiko net pačios garsiausios gražuolės.

Skeptiškai vertina vedybas

Ekstravagantiškiausias ir labiausiai užkietėjęs viengungis - Džordžas Klunis (George Clooney, 51). Gražių moterų numylėtinis labai skeptiškai vertina vedybinį gyvenimą. "Apie 50 proc. santuokų išyra, - sako jis. - Kodėl turėčiau jas vertinti rimtai?" Maždaug prieš 20 metų Džordžas (jam dabar 51) buvo susituokęs su aktore Talija Balzam (Talia Balsam). Oficialus poros ryšys truko pusantrų metų, paskui Džordžas išėjo. "Žmoną aš mylėjau, bet visas jėgas atiduoti santykiams išlaikyti - ne man", - prisipažino jis. Dž.Klunis sugeba net išpešti naudos iš savo viengungystės. Kartą jis laimėjo lažybas su Mišele Pfaifer (Michelle Pfeiffer) ir Nikole Kidman (Nicole Kidman). Damos tvirtino, kad Džordžas ves ir susilauks vaikų iki 40 metų. Lažybų suma siekė 15 tūkst. dolerių. Dž.Klunis laimėjo, damos pralošė. Pinigų taurusis Džordžas neėmė, o vedybų jo planuose iki šiol nėra.

Myli vaikus

Užtat labai tikėtina, kad oficialiai santykius įregistruos Bredas Pitas (Brad Pitt, 49) ir Andželina Džoli (Angelina Jolie). O ir laikas būtų! Šeši vaikai - ne juokas. Dž.Klunį vaikai nervina, o Bredas Pitas juos myli. Ir dėl tos meilės, kaip kalbama, po 5 santuokos metų išsiskyrė su pirmąja žmona Dženifer Eniston (Jennifer Aniston).

Santuoka nuvylė

Priežasčių tuoktis turi ir prisiekęs viengungis Hju Grantas (Hugh Grant, 52). Dž.Klunio bendraamžis turi nemažą santuokinio gyvenimo patirtį, jis daug metų buvo aktorės Elizabet Herli (Elizabeth Hurley) vyras. Galima sakyti, kad santuoka Hju visiškai nuvylė. Hju Grantas ne kartą tvirtino, kad labai vertina laisvę. Bet jis maloniai visus nustebino, 2011 m. susilaukęs dukters, kurios mama - 30-metė kinė Tinglan Hong. O šių metų vasarį jam gimė ir sūnus.

Greit įsimylintis

2011 m. tėvu tapo dar vienas nepataisomas viengungis, Ouvenas Vilsonas (Owen Wilson, 44). Jo draugė Džeid Djuel (Jade Duell) Havajų klinikoje pagimdė jam berniuką. Kalbama, kad aktorius jaudinamai rūpinasi mažyliu. Jis apskritai greitai įsimyli. Prieš 5 metus jis bandė nusižudyti, kai išsiskyrė su aktore Keite Hadson (Kate Hudson).

Paveiktas tragiškos istorijos

Garsus Holivudo viengungis Kianu Ryvsas (Keanu Reeves,48) tiki mistika. O kaip jam netikėti! Juk jo buvusi šeima subyrėjo taip mistiškai ir kraupiai, kad nesugalvotų nė Stivenas Kingas (Steven King). 1999 m. jo gyvenimo draugė Dženifer Saim (Jennifer Syme) pagimdė negyvą mergytę, o 2001 m. pati žuvo baisioje automobilio avarijoje. Nuo tada Neo vaidmens atlikėjas užsisklendė, pradėjo vengti triukšmingų linksmybių, gyvena uždarai.

Daugiavaikis viengungis

Britas Džudas Lou (Jude Law, 40) - vienas iš problemiškiausių garsių viengungių. Pirma - jis daugiavaikis tėvas, turi tris vaikus su pirmąja žmona Sedi Frost (Sadie Frost). Ketvirtasis - nesantuokinis, su fotomodeliu iš Naujosios Zelandijos Samanta Berk (Samantha Burke). Antra, Džudas turi daugybę žalingų įpročių. 2003 m. vykstant skyryboms, Sendi Frost gerokai patampė sutuoktiniui nervus, visų akivaizdoje skalbdama nešvarius šeimos baltinius. Pavyzdžiui, paaiškėjo, kad Džudas po visus namus primėtydavo ekstazio tablečių ir kartą tokią tabletę suvalgė mažoji dukra. Po skyrybų Džudas suartėjo su Siena Miler (Sienna Miller). Meilė buvo aistringa, bet trumpa. Siena užtiko Džudą su jo vaikų aukle. Jie išsiskyrė, greitai vėl atnaujino santykius, vėl išsiskyrė, ir taip nuo 2005-ųjų daugybę kartų. Yra tikimybė, kad jiedu sueis galutinai.

Neapsisprendžiantis ko nori

O šit 38 metų Leonardas Dikaprijas (Leonardo DiCaprio, 38), nors ir yra vienas iš geidžiamiausių jaunikių, iki altoriaus vargu ar nueis. Lapkritį garsusis moterų numylėtinis vėl išsiskyrė su širdies drauge, šįkart su fotomodeliu Erina Hiterton (Erin Heatherton). Regis, darbą Leo vertina labiau už moterų draugiją. Visus praėjusius metus jis nuolatos važinėjo, nuo Naujojo Orleano iki Australijos, todėl gražuolės kantrybė trūko. Jos jausmus gali suprasti ir ankstesnės aktoriaus draugės Žizelė Biundchen (Giselle Buendchen) ir Bar Refaeli (Bar Refaeli). Be to, Leo reikalavimai svajonių merginai - labai migloti. Tai jis nori, kad ji būtinai būtų iš aukštuomenės, tai sutinka tenkintis "prasčioke". "Aš ne prieš šeimą ir svajoju apie vaikus", - sako L.Dikaprijas. Bet elgiasi kol kas priešingai.

Parengta pagal dienraščio "Respublika" priedą "Laisvalaikis"

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder