George Clooney išėjo į laisvę, sumokėjęs 100 dolerių baudą

George Clooney išėjo į laisvę, sumokėjęs 100 dolerių baudą

JAV sostinės policija paleido Holivudo žvaigždę Džordžą Klūnį (George Clooney), kai šis sumokėjo 100 dolerių baudą už pareigūnų reikalavimų nevykdymą. Nuovadoje aktorius praleido kiek daugiau kaip valandą.

"Manau, kad mums nebeleis trainiotis prie Sudano ambasados”, - pajuokavo Dž. Klūnis per spaudos konferenciją po paleidimo.

Sulaikytieji, tarp kurių taip pat buvo keli JAV Kongreso Atstovų Rūmų nariai ir aktoriaus tėvas, buvo laikomi vienoje kameroje, papasakojo jis. Holivudo žvaigždei šis suėmimas buvo pirmas. "Ir, tikiuosi, paskutinis”, - pridūrė gerai nusiteikęs Dž. Klūnis.

Aktorius ir jo bendražygiai buvo sulaikyti penktadienį po demonstracijos prie Sudano ambasados Vašingtone. Manifestantai reikalavo, kad prezidentas Omaras al Baširas (Omar al Bashir) nutrauktų politiką, neleidžiančią teikti pagalbos maisto produktais savo šalies gyventojams.

Demonstracija, kurioje dalyvavo dešimtys žmonių, iš pradžių vyko ramiai. Po to, kai Amerikos įstatymų leidėjai ir kiti akcijos dalyviai pasakė kalbas ant laiptelių priešais diplomatinės misijos pastatą, policija paprašė mitinguotojų išsiskirstyti. Bet susirinkusieji ignoravo šį reikalavimą, ir pareigūnams teko sulaikyti demonstrantus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder