Hugh Hefner: "Mūsų tikslas - islamas"

Hugh Hefner: "Mūsų tikslas - islamas"

Jūs susitaikėte su feministėmis? Jau seniai. Tą ginčą pradėjo jos pačios. Feminisčių judėjimas, pagimdytas seksualinės revoliucijos, kurios vienas variklių buvo "Playboy", šiuo metu susipainiojo įsivaizduodamas, kad seksualinis išsilaisvinimas ir moterų emancipacija - tai priešiškos idėjos.

Šią kvailystę dabar propaguoja mažuma, kuri nenori pripažinta, kad pirmoji, kas laimėjo šią revoliuciją, buvo moteris - istoriškai buvusi antrarūšė būtybė, taip pat ir lovoje.

Jeigu jums tektų sudaryti žavingiausių šimtmečio moterų sąrašą, ką pasirinktumėte?

Merilin, Sofiją ir Džiną; tas itališkas ir jausmingas grožio tipas mane visuomet kerėjo. Taip pat Bridžit Bardo, Hedi Lamar ir Laną Terner. Iš naujosios kartos rinkčiausi Skarlet Johansen, Džesiką Albą, Andželiną Džoli ir Šaron Stoun jaunystėje. Britni Spyrs ir Lindsi Lohan? Ne, jos nepatektų.

Jūs sutinkate su tais, kurie įžvelgia Hilari Klinton seksualumą?

Apsaugok Viešpatie! Nežinau, kas blogiau: ji ar Lora Buš. Aš nežinau nė vienos moters, esančios arti valdžios, kurią galėčiau pavadinti patrauklia. Neįskaitant Džeki Onasis.

Jūs niekada netikėjote monogamija?

Ne. Monogamija - tai Vakarų visuomenės išradimas, sugalvotas dėl tvarkos socialiniuose institutuose. Ji neturi nieko bendra su žmogaus prigimtimi. Aš galiu su kuo tik nori ginčytis, kad vargiai rastum bent vieną natūraliai monogamišką individą.

Jūs niekada nepraktikavote monogamijos?

Tik kartą gyvenime: antrosios savo santuokos metu - su Kimberli Konrad, nuo 1988 iki 1998 m. Šis pasirinkimas buvo priverstinis: aš patyriau kraujo išsiliejimą į smegenis ir sveikdamas pajutau savo metų naštą. Tada maniau, kad mano gyvenimo būdas yra teisingas.

Ar jūs klydote?

Vedybinio gyvenimo metai buvo man patys nelaimingiausi. Aukso amžius prasidėjo po skyrybų. Aš dar niekada nebuvau toks laimingas kaip dabar.

Ir sekso atžvilgiu?

Žinoma. Viagra irgi padarė revoliuciją. Ji panaikino prarają tarp geismo ir realybės, anuliavo amžiaus ir fizinės būsenos ribas.

Kada žmogus nustoja geisti sekso?

Niekada. Vyras ir moteris gali mylėtis iki mirties. Kas teigia priešingai, tas yra prislėgtas socialinių ir antropologinių prietarų.

Ar po tūkstančių sužadėtinių ir meilužių jūs galite išrinkti savo mylimiausią "Playmate"?

Merilin Monro. Tai ikona, įkūnijanti "Playboy" kvintesenciją. Viskas prasidėjo nuo jos, ja ir baigsis. Aš įsigijau vietą Westwood Village Memorial Park kapinėse Vestvude, Kalifornijoje, kur atgulsiu šalia savo garbinamos Merilin. Bet tai visai nereiškia, kad aš galvoju apie mirtį. Visiškai atvirkščiai. Be to, mano mama pragyveno 101 metus - ir mano genai puikūs!

Išvertė Lina Ambarcumian

Raktažodžiai
Sidebar placeholder