Irena Starošaitė mini ypatingą dieną: atskleidė didžiausią norą

Irena Starošaitė mini ypatingą dieną: atskleidė didžiausią norą

Šiandien scenos diva tituluojama Irena Starošaitė mini ypatingą dieną. Spalio 1-ąją jai suėjo 50 metų.  Irena Starošaitė (tv3.lt fotomontažas) Naujienų ir pramogų portalui tv3.lt Irena atskleidė, kaip ketina švęsti šią dieną bei užsiminė apie didžiausią staigmeną savo gyvenime.

Gimtadienį atšvęs kiek vėliau

Tiesa, nors atlikėjos gimtadienis spalio 1-ąją, Irena tikisi jį griausmingai paminėti kiek vėliau. Spalio 26-ąją ji surengs koncertą, kuris vyks Žalgirio arenoje. „Švęsti gimtadienio nėra kada, nes visos mintys ties koncertu.“

Nors per tikrąjį gimtadienį jos sūnaus ir nebus kartu, tačiau į koncertą jis atvyks. „Sakė, kad jis dabar daug dirba ir mokosi, todėl jam neišeina fiziškai atvažiuoti čia.“

Atlikėja džiaugiasi, kad koncerte ji paminės savo gimtadienį su artimiausiais bičiuliais, kurie taip pat dovanos savo dainas. Jos svečių sąrašas iš tiesų įspūdingas.

Renginio nepraleis ir Marius Jampolskis su Irūna, Jogaila Morkūnas, Rytis Cicinas, Arūnas Valinskas, Justinas Jankevičius ir daugelis kitų. Irena pažada, kad gerbėjus nustebins nauja daina bei atliks ir legenda tapusias dainas.

Didžiausias noras bei siurprizas jos gyvenime Scenos diva gimtadienio proga palinkėtų sau svarbiausio dalyko – sveikatos. „Palinkėčiau sau naujų dainų, visuomet išlikti energingai.

Svarbiausia, kad turėčiau jėgų, sveikatos ir užsidegimo.“

Žinoma, atlikėja teigė, kad jai svarbu išlaikyti ir savo gerbėjų ratą. „Publikai noriu būti įdomi, todėl labai stengiuosi dėl jų.“

Irenos vyras Žilvinas dažnai moterį nustebina įvairiausiomis dovanomis, tačiau įsimintiniausė jai buvo praėjusiais metais, kuomet pasveikinti gimtadienio proga atvyko jos sūnus.

„Didžiausia dovana buvo pernai, kai pasveikinti atskrido sūnus, o prieš 20 metų jis gimė“, – šypteli Irena. Irena kartu su Žilvinu prieš 20 metų susilaukė sūnaus Vakario. Jis gimė tą pačią dieną, kaip ir Irena.  Tiesa, dabar sūnus mokosi Londone, todėl kiek rėčiau matosi su šeima.

Sidebar placeholder