J. Jankevičių papirko dešimtmetės charizmą – apipylė komplimentais ir paspaudė „Auksinį mygtuką“

J. Jankevičių papirko dešimtmetės charizmą – apipylė komplimentais ir paspaudė „Auksinį mygtuką“

Šį sekmadienį – ketvirtoji projekto „Lietuvos talentai. Supervaikai“ laida. Jos metu pasirodys talentingi Lietuvos vaikai ir paaugliai. TV3 televizijos projekte juos vienija bendras tikslas – sužavėti teisėjus taip, kad jie paspaustų „Auksinį mygtuką“ ir dalyvis galėtų keliauti iš karto į superfinalą. O ten – laimėti 10 tūkst. Eurų.

Viena ryškiausių ir nepamirštamų laidos dalyvių – Goda Pučkutė. Vilniuje gyvenanti dešimtmetė save vadina drąsia ir draugiška mergaite. Įdomu tai, kad Goda į „Lietuvos talentus. Supervaikus“ atėjo tam, kad gautų išsvajotąjį šuniuką. O Goda moka siekti savo tikslų – jai nebaisūs jokie iššūkiai. „Kai dainuodavau chore, bijodavau net ant trečio laiptelio užlipti. Tiesiog verkdavau užlipus...“ , – pasakoja mergaitė.

Norėdama įveikti savo baimę, ji pradėjo lankyti... akrobatikos būrelį. Iš pradžių jai labai padėjo treneris, visaip drąsino, sakė, kad viskas bus gerai. Užsiėmimai prasidėjo neaukštai, Goda priprato. Tada – šiek tiek aukščiau ir taip kilo į viršų. Taip ji įveikė savo baimę. Dabar mergaitė tikisi, kad po pasirodymo gaus dovanų keturkojį draugą. „Jau turiu 4 jūrų kiaulytes ir vieną vėžlį, bet man to neužtenka“, – pasakoja jaunoji dainininkė.

„Lietuvos talentai. Supervaikai“ scenoje Goda atliko dainą iš miuziklo ir parodė, kad ji tiesiog sutverta scenai. Visi teisėjai stebėjosi mergaitės artistiškumu, gebėjimu perteikti emocijas ir puikiu vokalu. Mergaitė labai džiaugėsi, kad jos dainavimas ir aktoriniai sugebėjimai buvo taip puikiai įvertinti.

„Turime kylančią miuziklo žvaigždę Lietuvoje – Godą“, – sakė teisėja Neringa Čereškevičienė.

„Jūs puikiai įkūnijote siaubingą žmogų. Jūsų charizma... Turiu jums blogų naujienų. Jūs nekeliausite į pusfinalį – keliausite tiesiai į superfinalą“, – pasirodymą komentavo Justinas Jankevičius ir paspaudė „Auksinį mygtuką“.

Nepamirštamas Godos pasirodymas ir kiti talentai jau šį sekmadienį, 19.30 val. Per TV3.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder