Katie Holmes ir Tom Cruise susitarė dėl skyrybų sąlygų

Katie Holmes ir Tom Cruise susitarė dėl skyrybų sąlygų

Nepraėjus nė dviem savaitėms po paskelbimo apie išsiskyrimą Holivudo žvaigždė Tomas Kruzas (Tom Cruise) ir jo žmona aktorė Keit Holms (Katie Holmes) susitarė dėl skyrybų sąlygų. Tačiau susitarimo detalių abi pusės nutarė nekomentuoti, praneša agentūra AFP.

"Reikalas sutvarkytas, susitarimas pasirašytas, - sakė K. Holms advokatas Džonatanas Vulfė (Jonathan Wolfe). - Mes džiaugiamės dėl Keit ir jos šeimos ir jaudinamės matydami, kaip ji atverčia naują savo gyvenimo puslapį". Dž. Vulfė padėkojo T. Kruzo advokatams už jų "profesionalumą", kuris padėjo greitai susitarti. Įnirtingos skyrybų kovos, kurią prognozavo stebėtojai, regis, nebus.

Abu aktoriai paskelbė bendrą pareiškimą. "Mes pasiryžę, kaip tėvai, kartu daryti viską, kas būtų geriausia mūsų dukteriai Suri (Suri)", - teigiama jame. Be to, abu jie gerbs "vienas kito tikėjimą". Kartu T. Kruzas ir K. Holms paprašė gerbti jų privačią sferą. Atsakydama į klausimą apie skyrybų susitarimo turinį, T. Kruzo atstovė Amanda Landberg (Amanda Lundberg) teigė, kad tai "privatu".

K. Holms birželio pabaigoje paskelbė nutraukianti penkerius metus trukusią santuoką su T. Kruzu. Šis apie tai sužinojo filmuodamasis Islandijoje. Žiniasklaida spėliojo, jog K. Holms nusprendė skirtis, kad nuo scientologų organizacijos apsaugotų šešiametę Suri. T. Kruzas yra vienas garsiausių jos narių.

K. Holms užaugo katalike, tačiau pradėjusi bendrauti su T. Kruzu prisijungė prie scientologijos. Anot "Huffington Post", K. Holms dabar vėl grįžo į Katalikų bažnyčią.

Tinklapis "TMZ" skelbia, kad abiejų pusių advokatų sutartas skyrybų susitarimas yra "labai sudėtingas". K. Holms esą turės teisę viena rūpintis dukterimi, o T. Kruzas galės ją dažnai lankyti. Be to, susitarimas tiksliai numato, kaip jie turi kalbėti su vaiku religinėmis temomis, įskaitant scientologiją. Kol kas nieko nežinoma apie poros finansinius susitarimus.

T. Kruzas šiuo metu yra geriausiai apmokamas Holivudo aktorius.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder