Meilės istorija: Tom Cruise ir Katie Holmes

Meilės istorija: Tom Cruise ir Katie Holmes

Tom Cruise yra pratęs siekti savo. Todėl nieko keista, kad supratęs, jog Katie Holmes - būtent ta moteris, kurios jam reikia, sugebėjo ją užkariauti tiesiog per kelias dienas. Beje, susitikimo su idealia antrąja puse Tomas laukė ilgai: 26 metų aktorę T.Cruise sutiko būdamas 42-ejų.

Idealo paieškos

Tomo gyvenime buvo nemažai moterų - prašmatnių, ryškių ir gražių. Jaunystėje jį globojo Cher, tuomet jis buvo kuklus ir drovus pradedantis aktorius ir tuo tiesiog vedė iš proto patyrusią žvaigždę. Jų tarnybinis romanas galėjo peraugti į ką nors daugiau, jeigu T.Cruise nebūtų sutikęs aktorės Mimi Rogers, kuri tapo jo pirmąja žmona ir spartaus kilimo karjeros laiptais liudytoja. Tačiau po poros metų pamatęs „auksaplaukę bestiją“ Nicole Kidman, jis suprato pražuvęs. Meilė iš pirmo žvilgsnio virto 10 metų trukusia santuoka.

Jau išgarsėjęs aktorius jautėsi beveik laimingas, o iki visiškos laimės jų namuose trūko tik vaikiško čiauškėjimo. Porai nepavyko susilaukti savų vaikų, užtat jie tapo Izabelos ir Konoro įtėviais. Po plačiai nuskambėjusių poros skyrybų vaikai panoro likti su Tomu. Kalbama, kad Nicole taip ir nepajėgė susitaikyti su vyro žavėjimusi scientologija, religiniu filosofiniu mokymu su gana griežtomis taisyklėmis, ir todėl panoro skirtis. Nors labiau tikėtina, kad įnoringo būdo aktorė neištvėrė gyvenimo su žmogumi, kuris įprato iš kitų reikalauti ne mažiau, kaip iš savęs. Tomas svajojo apie šeimą, kurioje vyrautų šimtaprocentinis patriarchatas, deja, Nicole įsitikinimai buvo kitokie. Po skyrybų aktorius dar kartą įrodė, kad jo puikus skonis ir kad jis moka rinktis moteris.

Paguodą jis rado ugningosios Penelope Cruz glėbyje, pora tapo viena iš didžiausių 2001 metų Holivudo sensacijų. Po trejų metų jie draugiškai išsiskyrė. Matyt, po romano su ūmaus būdo ispane Tomas galutinai suprato, kokią moterį norėtų matyti šalia savęs. Jam buvo jau per 40, ir labiausiai už viską pasaulyje jis norėjo turėti patikimą ir ištikimą draugę, su kuria gyvenimas kuo mažiau primintų mūšio lauką, kaip buvo su ankstesnėmis mylimosiomis. Vakarėlyje pas draugus sutikęs jauną aktorę K.Holmes, jis iškart suprato, kad tokia moteris atsirado.

Mergiotė iš gretimo kiemo

Katie užaugo Tolede, Ohajo valstijoje, mokėsi katalikiškoje mokykloje, lankė vaidybos būrelius ir mokslo neiškeitė į karjerą kine, o nusprendė gauti aukštąjį išsilavinimą Kolumbijos universitete. Jos gyvenimo lūžis įvyko jaunimo seriale „Dousono įlanka“ suvaidinus rimtą ir tikslo siekiančią merginą Džoji Poter. Serialas amerikiečiams taip patiko, kad jo pagrindiniai herojai tapo kultiniais. „Mes su Džoji kažkuo panašios, - sako aktorė, - aš buvau tokia pat mergaitė iš mažo miestelio, man lygiai taip pat atrodė, kad viską žinau, ir dariau daug klaidų... Bet mano šeimoje nebuvo tragedijos, kaip Džoji, ir dėl to labai džiaugiuosi“. K.Holmes augo didelėje šeimoje. Iš penkių vaikų Keitė buvo jauniausia, ir gavusi pasiūlymą imtis naujo vaidmens ji įprato tartis su tėvais. Svarus tėvo žodis pradėjo blankti, kai merginos gyvenime pasirodė aktorius Chris Klein. Su „Amerikietiško pyrago“ žvaigžde ji susitikinėjo 5 metus ir net susižadėjo. Minimos įvairios išsiskyrimo priežastys. Vieni šaltiniai užsimena apie Kriso polinkį į alkoholį, nors pati Katie sako, kad ji tiesiog „išaugo“ tuos santykius. 2005 m. ji buvo kylanti Holivudo žvaigždutė, inteligentiška, miela ir visiškai nepanaši į tarsi klonuotas figūringas blondines, okupavusias „svajonių fabriką“. Jai buvo siūlomi geri vaidmenys ir pranašaujama Julia Roberts šlovė. Tuomet į Katie ir atkreipė dėmesį T.Cruise.


Prisipažinimas eteryje

Katie prisipažįsta, kad Tomas visada buvo jos dievaitis. Poros pažįstami pasakoja, kad per pirmąjį susitikimą mergina taip susijaudino, jog apvertė taurę su šampanu ir apipylė aktoriaus marškinius, o šis, pasinaudojęs jos sutrikimu, pakvietė ją į pasimatymą. Žinoma, jų santykiai iš pradžių buvo laikomi dar viena reklamos kampanija. Spauda rašė, kad jauna aktorė nusprendė išsireklamuoti T.Cruise sąskaita, be to, daugelį trikdė įsimylėjėlių amžiaus skirtumas. Niekas ir nesitikėjo, kad šis romanas turi ateitį. Tomas, paprastai atsargus kalbėti ir veikti, tiesiog pribloškė publiką, kai per populiarų Oprah Winfrey šou viešai prisipažino mylįs Keitę. Jo nebuvo įmanoma pažinti. T.Cruise pašoko nuo sofos ir iškalbingai prisipažino mylįs merginą, kuri tuo metu žiūrėjo šou per televizorių. Po laidos jis buvo pasmerktas, kad elgėsi kaip mokinukas. „Tai buvo baisi kvailystė, - skėsčiojo rankomis Tomas. - Elgiausi kaip stačiokas. Bet iš tiesų jaučiausi nepaprastai laimingas, sutikęs Keitę po gana ilgo kankinamo gyvenimo laikotarpio. Štai ir nesusilaikiau. Argi aš kaltas, kad įsimylėjau?“

Kitas įsimylėjusio aktoriaus žingsnis buvo toks pat netikėtas ir romantiškas. Jis išsivežė Katie į Paryžių ir Eifelio bokšto restorane merginai pasipiršo. Jungtuvių ceremonija tapo metų įvykiu. Katie ir Tomas susituokė 2006 m. lapkritį viduramžių pilyje netoli Romos. Vestuvės T.Cruise atsiėjo 1,5 mln. eurų, buvo pakviesta apie 1000 svečių. Šventė buvo puiki, medaus mėnesį jaunavedžiai praleido Maldyvuose. Tačiau po vestuvių daugybė kritikų nenutilo, o paparacai su dviguba energija ėmė persekioti aktorių šeimą. „Pažangioje“ ir feministiškai nusiteikusioje Amerikoje jaunavedžių elgesys šokiravo. Katie visuomet klausė vyro ir dėl jo net paaukojo „Oskaro“ nominaciją už antraplanį vaidmenį filme „Čia rūkoma“. Tomui nepatiko, kad Katie nusifilmavo keliose intymiose scenose, ir jis paprašė režisieriaus per premjerą jas iškirpti. Spauda nutarė, kad Katie greitai nustos būti talentinga aktorė ir liks tik trečioji T.Kruzo žmona. Niekas nesuprato aktorės noro karjerą nustumti į antrąjį planą ir visą laiką skirti vyrui ir dukrai. „Žinote, visi apie mane susidarė visiškai klaidingą nuomonę, kad esu bevalė mergužėlė, negalinti pati tvarkyti savo gyvenimo, - su kartėliu pripažįsta Katie. - Kad aš tiesiog tapau žmona, ir viskas. Nieko panašaus. Gyvenime visada rinkausi pati. Susitikusi Tomą, aš įsimylėjau - taip, aš suvokiau, kad jis aukščiau už mane. Juk tai Tomas Cruise! Taip, aš žiūrėdavau jo filmus ir galbūt pas mane ant sienos kabojo jo portretas. Aš visą laiką galvodavau: kaip jam pavyksta daryti viską, ką jis daro? O paskui mes susipažinome. Jis buvo toks nuoširdus, kad pamaniau sau - oho, galima būti superžvaigžde ir išlikti žmogumi! Tomas mane labai nustebino“.

Princesė Suri

Likus pusei metų iki vestuvių, 2006 m. balandžio 18 d. Katie ir Tomas susilaukė dukters Suri. Neįprastas vardas iš persų kalbos verčiamas kaip „Raudona rožė“, ir žavi mergaitė išties panaši į gležną gėlę. Po pirmojo pasirodymo prieš kamerą mažylė tapo garsenybe ir paparacų numylėtine. Nuo ankstyvos vaikystės ji pripažinta gražiausiu garsiu vaiku, ir dar yra tikra mados gerbėja. Suri tėvai, ištikimi scientologijos principams, leidžia mergaitei pačiai spręsti, kaip rengtis, ir tenkina visus jos norus. Jau nuo ketverių Suri pradėjo pati rinktis aprangą, su kuria pasirodo „visuomenėje“, o jos drabužiams ir ikimokykliniam lavinimui dosnus ir patenkintas tėvas leidžia tūkstančius eurų: šokiai, būreliai, piešimas, užsienio kalbos. Katie, kuri vėl filmuojasi, pasakoja, kad namuose su Suri kasdien dirba pedagogas. Beje, mergaitė įprato ne tik mokytis, bet ir daug keliauti. Kai K.Holmes turi laiko, kartu su dukra traukia aplankyti garsiojo tėvelio, triūsiančio dar viename kino projekte.

Per šešerius santuokos metus spauda ne kartą skelbė apie poros skyrybas, bet kiekvieną kartą jie paneigia šiuos gandus - laimingų žmonių išvaizda geriau už visus žodžius liudija, kad aktoriai, kaip ir paprasti žmonės, kai kada barasi ar nesutaria, bet skirtis nesiruošia. Katie ir Tomas turi nemažai įtakingų ir garsių draugų, pavyzdžiui, jie artimai draugauja su Beckhamų šeima, abi poros Los Andžele gyvena šalimais, bet geriausiu poilsiu Tomas vadina laiką, praleistą su žmona, dukterimi ir jau suaugusiais Izabela ir Konoru. „Ramiai pabūti su šeima - kas gali būti geriau? - sako Tomas, vaikystėje neturėjęs galimybės bendrauti su tėvu. - Aš vertinu šeimą. Seserys, žmona, vaikai, mama. Mano artimieji - mano geriausi draugai“.

Parengta pagal dienraščio "Respublika" priedą "Julius/Brigita"

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder