Monika Liu apie sunkiausią sprendimą projekte: skambinau mamai ir klausiau, ką man dabar daryti
Monika Liu apie sunkiausią sprendimą projekte: skambinau mamai ir klausiau, ką man dabar daryti

Šį sekmadienį LNK „Lietuvos balse“ prasidės paskutinis etapas iki didžiojo finalo – dvikovos. Ir tai bus lemiama kova – į finalą pateks tik vienas vieno mokytojo komandos narys.

Pirmieji dėl galimybės būti finale kovos po šešis Donato Montvydo ir Monikos Liu komandos dalyvius. Jie stengsis visiems pažįstamus kūrinius atlikti taip, kaip muzikos scenoje jie dar niekada neskambėjo.

O priiminėdami sprendimus, kuris dalyvis iš dueto pasirodė geriau, Donatas ir Monika Liu ne kartą brauks ašaras. Vieną sunkiausių sprendimų Monikai Liu teks priimti po unikalia vadinamos Vaidos ir talentingo kūrėjo bei atlikėjo Andžėjaus dvikovos.

„Kalbant apie Vaidos ir Andžėjaus kovą kūnu iškart pradeda eiti šiurpas. Kai išgirdau, kaip jie dainuoja, iškart pradėjo kauptis ašaros. Jie abu ypatingi dalyviai, labai skirtingi, ir abu labai unikalūs.

Tai, kaip jie jaučia muziką, labai jaudina. Mano akimis, šiuolaikinė muzikos žvaigždė ir turi atrodyti taip, kaip jie. Jie yra tikri ir labai talentingi. Šis pasirodymas taps tokiu, kuris labai ilgam liks internete, o žmonės jį norės žiūrėti dar ir dar kartą“, − apie savo favoritų duetą sako Monika Liu.

Tačiau kodėl du savo numylėtinius mokytoja nusprendė supriešinti vienoje dvikoje, kai po jo reikės pasirinkti tik vieną, pati Monika Liu pripažino, kad pati nebesupranta. Dueto pasirodymas sugraudins ne tik ją, bet ir kitus projekto mokytojus. O Monika pripažins, kad dėl šio sprendimo skambino net artimiausiam savo žmogui.

„Jūs abu esate mano šviesa ir prasmė, kodėl aš apskritai esu tokiame projekte. Kai pamačiau jų repeticiją, aš iškart pradėjau verkti. Vakare skambinau mamai ir klausiau, ką man daryt. Man trisdešimt dveji metai, bet aš vis tiek skambinu mamai paklausti, ką man daryti, mano širdis priklauso ir Andžėjui ir Vaidai vienodai.

Aš norėjau, kad mano mama kažkaip mane nuramintų, bet ji pakeltu tik klausė: „Kodėl tu nepagalvojai prieš darant, Monika, ką tu padarei...“ Man tai buvo labai netikėta. Dabar aš suprantu, kad kažkurio iš jūsų auka buvo tam kad šitas nuostabus duetas įvyktų“, − prieš padarydama sprendimą laidoje su ašaromis akyse kalbės Monika Liu.

Ypatingas, mokytojus sugraudinęs dueto pasirodymas ir sunkiausias Monikos Liu sprendimas projekte, kurį iš dviejų didžiulių talentų siųsti į pusfinalį – jau šį sekmadienį 19.30 val. per LNK.

Laidoje paaiškės pirmieji du aštuntojo sezono finalistai, atstovausiantys Monikos Liu ir Donato Montvydo komandas.

Sidebar placeholder