Nelengvas skyrybas išgyvenęs Ramūnas Vyšniauskas: „Svarbiausias dalykas vaikui yra meilė“

Nelengvas skyrybas išgyvenęs Ramūnas Vyšniauskas: „Svarbiausias dalykas vaikui yra meilė“

Saulėtą savaitgalio popietę būrys vaikų kartu su tėveliais rinkosi į Klaipėdoje esantį „Amberton“ viešbutį. Čia vyko kasmet rengiamas mažųjų talentų konkursas, kurio iniciatoriai populiarumą Lietuvoje jau pelnę geriamo trikolageno vaikams „FenoQ Tricollagen Kids“ kūrėjai.

Šį kartą nuožmios komisijos kėdes užėmė ne tik žinomi Lietuvos žmonės, bet ir jų atžalos, kurios savo išmintimi ir šmaikštumu pralenkė net tėvus.

Klaipėdoje vykęs renginys sutraukė didelį būrį vaikų, kurie drąsiai žengė ant scenos, demonstruodami savo talentus. Atranka nestokojo itin ryškių dalyvių, kurie savo jėgas ne kartą yra išbandę ir kituose projektuose.

Šmaikštumo netrūko ne tik dalyviams, bet ir komisijai, kurią šį kartą sudarė ne tik žinomi šalies pramogų pasaulio atstovai, bet ir jų atžalos.

Kartą jau komisijoje buvę dainininkas Vilius Tarasovas bei laidų prodiuserė Vaida Skaisgirė į renginį atvyko ne vieni ir griežtų teisėjų vaidmuo atiteko į vaikų rankas: Viliaus dukros Gabrielės, Vaidos sūnaus Ato bei dar dviejų iškalbingų džentelmenų – 10-mečio Kajaus ir 9-mečio Beno.

Į renginį atvykusio sunkiaatlečio Ramūno Vyšniausko vaikai, deja, prieš renginį peršalo, tad žinomas vyras, atsižvelgdamas į šiandieninę situaciją, atvyko vienas ir prie komisijos stalo draugiją palaikė šokėjai Kristinai Navickaitei-Tinai.

Dainininkas V. Tarasovas pripažįsta puikiai suprantantis, ką patiria vaikai, lipantys ant talentų šou scenos. Norint pasirodyti prieš visus, reikia nemažai drąsos, tačiau tokie nedideli konkursai padeda įveikti scenos baimę, įgyti pasitikėjimo savimi, kuris gyvenime pravers bet kokioje srityje.

„Kadangi pats vaikystėje esu dalyvavęs įvairiausiuose konkursuose, dainų dainelėse, todėl puikiai žinau ir suprantu, kokį jaudulį ir kokią įtampą patiria šiame talentų šou pasirodantys vaikai. Tačiau tai lavina kūrybiškumą, drąsą ir skatina vaiko progresą.

Taip pat skatinu ir savo vaikus: Gabrielei artima muzika, ji groja, dainuoja, taip pat demonstruoja ir aktorinius sugebėjimus, mat jau yra pasirodžiusi „Klaipėdos muzikinio teatro“ miuzikle. Ji gyvena tuo, tad raginti jos nereikia, gal tik kartais priminti, kad nepamirštų ir poilsio svarbos“, - „FenoQ Tricollagen Kids“ renginyje pasakojo V. Tarasovas.

Komisijoje taip pat buvęs sunkiaatletis R. Vyšniauskas atviravo, jog vaikui be galo svarbu atrasti vidinę motyvaciją, kuri skatint jį siekti užsibrėžtų tikslų ir realizuoti save. Tačiau daug svarbesnis aspektas, nuo ko prasideda pilnavertė vaiko vaikystė, yra iš tėvų sklindanti meilė.

„Mano nuomone, svarbiausias dalykas vaikui yra meilė. Vaikas, eidamas per gyvenimą, turės pats klysti, klupti, keltis, nudegti, mokytis iš savo klaidų, tačiau jeigu jis bus mylėtas, pas jį bus širdis, o tokių žmonių, su širdimi, šiai dienai mažai belikę“, - renginyje pasakojo R. Vyšniauskas.

Dvi atžalas, devynerių Ąžuolą ir šešerių Ramunę, turintis sportininkas tvirtina, jog vaikai jam yra didžiausia gyvenimo motyvacija. Net ir išgyvenęs nelengvas skyrybas, vyras stengiasi būti geriausiu tėčiu ir neprarasti tvirto ryšio su vaikais.

„Sūnus sportuoja tenisą, pas senelį lankosi sporto salėje, o dukra lankė gimnastiką, tačiau dabar susidomėjo baletu ir gatvės šokiais. Kiekvienas turi rasti savo motyvacijos šaltinį, o tėvams užduotis jo neužgožti. Neužgožti ir vaikų fantazijos. Mano vaikai mėgsta fantazuoti ir aš sutinku su visokiomis jų nesąmonėmis, nes tai lavina jų pasaulėžiūrą“, - pasakoja R. Vyšniauskas.

Išminties nestokojo ir kiti komisijoje buvę vaikai – Benas, Kajus ir Atas. Jie drąsiai klausinėjo konkurso dalyvių bei atsakingai juos vertino. Žinoma televizinių laidų prodiuserė Vaida Skaisgirė džiaugiasi jau senai atradusi „FenoQ Tricollagen“ produktus, kuriuos pamilo ir jos sūnus. Pasak moters, į antrą klasę einantis Atas visuomet pasižymėjo aktyvumu ir smalsumu, kurie jam augant, auga kartu.

„Atas yra be galo žingeidus vaikas. Pradėjęs eiti į mokyklą, jis neapleido krepšinio, kuriam meilę atrado prieš kelerius metus ir atsakingai lanko treniruotes kelis kartus per savaitę. Mokykla jam buvo naujas gyvenimo etapas, į kurį jis žengė su dideliu užsidegimu ir gerais pažymiais kaskart vis tą įrodo.

Man svarbu, kad mano vaikas tobulėtų, kasdien išmoktų ko nors naujo, o tam be galo svarbi tampa ir organizmo ištvermė. „FenoQ“ trikolageną vaikams Atas vartoja jau ne pirmus metus ir galiu drąsiai sakyti, jog šis produktas jam yra tapęs sveikatos ir energijos šaltinis“, - pasakojo V. Skaisgirė.

Renginyje netrūko ir smagių akimirkų, mat vaikus kalbino bei pasirodymams drąsino animatorių iš „Linksmas lagaminas vaikų šventės“ sukurti personažai. „FenoQ Tricollagen“ linijos įkūrėja Lina Jakimavičienė tikina, jog visi vaikai yra gabūs, svarbu tėvams pastebėti jo talentą ir leisti jam atsiskleisti.

„Vaikystė žavi tuo, jog ji kupina laisvės, kūrybos, neblėstančios fantazijos. Kiekvienas vaikas yra talentingas savo srityje ir džiaugiamės, jog mūsų kasmet organizuojamas vaikų talentų šou sulaukia tokio didelio vaikų susidomėjimo.

Prieš porą metų pristatėme naują produktą vaikas „Tricollagen Kids“, kuriame yra visų vaiko organizmui būtinų vitaminų, peptidų ir mikroelementų spektras. Per šį laiką jis buvo pamiltas mažųjų vartotojų bei jų tėvelių, kurie rūpinasi vaikų sveikata ir gera jų savijauta“, - pasakoja L. Jakimavičienė.

Konkursas jau aplankė Kauną ir Klaipėdą, tad mažųjų laukia dar viena galimybė pasirodyti Vilniuje. Praėjus visiems etapams, geriausieji bus apdovanoti produktų krepšeliais, na, o labiausiai komisiją sužavėjęs talentas gaus stipendiją savo talentui lavinti.

Sidebar placeholder