Po Karklės festivalio siena virto meno kūriniu

Po Karklės festivalio siena virto meno kūriniu

Po šį savaitgalį Karklėje įvykusio didžiausio šalyje muzikos festivalio vasaros stovykla Žilvitis praturtėjo nauju šiuolaikinio meno kūriniu. Jauna, talentinga tapytoja, oficialiai prisistatanti Mykolės vardu, vieno stovyklos namelio sieną pavertė milžinišku peizažo paveikslu. 28 kvadratinių metrų ploto sienoje, unikaliu menininkės stiliumi atvaizduotas Lietuviškos gamtos fragmentas subtilia architektūrine maniera stovyklos namelį integruoja į gamtišką stovyklos kontekstą. Tapyba apsaugota specialiais statybiniais mišiniais užtikrinančiais kūrinio ilgaamžiškumą ir atsparumą atmosferos ir fiziniams poveikiams, tad tikimasi, kad kūrinys ne vienerius metus džiugins stovyklos lankytojus ir jos svečius.

Festivalio metu taip pat buvo eksponuojamos ir Mykolės kūrinių didelio formato reprodukcijos, o šių metų Gruodžio mėnesį jau su originaliais menininkės kūriniais susipažinti kvies Klaipėdos parodų rūmai, kuriuose numatoma personalinė menininkės paroda.

 

Mykolė studijavo Aukštojoje nacionalinėje dailės mokykloje Paryžiuje (École nationale supérieure des Beaux-Arts), kurioje įgijo bakalauro ir magistro laipsnius. Viena iš konkurso "Jaunojo tapytojo prizas 2013" laimėtojų. Yra surengusi personalinių parodų Lietuvoje, Paryžiuje, Danijoj. Dalyvauja užsienyje vykstančiose grupinėse parodose, meno simpoziumuose, pleneruose. Turėjo garbės susipažinti ir bendradarbiauti su Jonu Meku, Dominique Gauthier, lankėsi Prano Gailiaus studijoje. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder