Prodiuserė V. Skaisgirė: pastarųjų metų kartoti nenorėčiau

Prodiuserė V. Skaisgirė: pastarųjų metų kartoti nenorėčiau

„Pastarieji dveji treji metai man buvo tarsi amerikietiški kalneliai, neaišku kur vedantys, kupini ir skaudžių pamokų, ir malonių dalykų, ir gerų pamokų, ir pačių didžiausių patirčių...

Bet būtent pastarieji metai ir pandemija buvo tokie, kokių kartoti nesinorėtų“, - jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos žavioji prodiuserė Vaida Skaisgirė.

Tai pirmas Vaidos interviu po skyrybų su garsiu televizijos prodiuseriu ir scenaristu Rolandu Skaisgiriu. Oficialiai išsiskirti pora nusprendė prieš pusantrų metų, tačiau prabilti Vaida sutiko tik dabar, nors prisipažįsta, kad siūlymų kalbėti apie asmeninį gyvenimą sulaukė ne vieno. Nedalinti interviu verdant emocijoms buvo sąmoningas Vaidos sprendimas.

„Anksčiau buvau atviresnė šiais klausimais, bet nėra garbinga, sąžininga ir skanu taškyti savo kunkuliuojančias emocijas, jausmus, išgyvenimus, pyktį. Visgi šeima buvo tarp vyro ir moters. Nemanau, kad jai iširus turėtų būti apkalbų ar diskusijų“, - įsitikinusi V. Skaisgirė.

Lapkričio viduryje Vaida atšventė 30-ies metų jubiliejų. „Palinkėjau sau įgyvendinti dešimtmečio planą, kad mano sprendimai būtų teisingi, teiktų laimę ir pasididžiavimą savimi“.

Prodiuserė pasakos visada buvusi iš tų žmonių, kurie mėgsta turėti idealų gyvenimo planą, deja, daug kas susidėliojo pagal posakį – žmogus planuoja, o Dievas juokiasi.

Kur kas daugiau apie tai – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., Vaidos Skaisgirės interviu gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ per LNK. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder