Ramūnas Rudokas atskleidė be ko negalėtų gyventi

Ramūnas Rudokas atskleidė be ko negalėtų gyventi

Naujo kino filmo „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“ režisierius Ramūnas Rudokas dabar mėgaujasi geriausiu gyvenimo etapu – panašu, kad vyrui puikiai sekasi tiek asmeniniame gyvenime, tiek karjeroje. Kartu su žmona Justina besimėgaudamas tėvyste, kino aikštelėje Ramūnas brandina vieną už kitą geresnius filmus. 

Apsilankęs TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ R. Rudokas atskleidė, nuo ko gi prasideda garsaus aktoriaus rytas.

„Nuo ko gi dar mano rytas prasideda, jeigu ne nuo šampano? Ir šeštadienio, ir pirmadienio, ir antradienio – visi rytai prasideda nuo šampano, vakarai baigiasi irgi šampanu“, –  juokavo R. Rudokas.

Lapkritį didžiuosius ekranus pasieksiančios kriminalinės dramos „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“ režisierius R. Rudokas neslėpė, jog tai bus išties nenuspėjamas, intriguojantis, pavojingas bei romantiškas filmas.

„Lapkritį Lietuvos kino teatruose startuoja naujas kriminalinės dramos žanro šedevras. Tai antras filmas iš trilogijos. Šis filmas apie meilę, aistrą, apie Lietuvos praeities kriminalinę kroniką“, – laidoje atviravo R. Rudokas.

Nors aktorių darbas ir naujo filmo filmavimas – itin įtemptas etapas, R. Rudokas atskleidė, kas jam yra geriausias poilsis. Pasirodo, antroji žinomo režisieriaus meilė – itin ekstremalus sportas.

„Jau per daugybę metų patirties supratau, jog geriausias laisvalaikis ir geriausia pramoga po sunkaus darbo yra laikas ant sofos prie televizoriaus. Geriausias atsipalaidavimas yra vakare gerą filmą pažiūrėti, tačiau jeigu kalbėt apie ilgesnes atostogas – tai mano antroji meilė yra kaitavimas su jėgos aitvarais“, – pasakojo Ramūnas.

Kas dar laukia žiūrovų jau greitai didžiuosius ekranus išvysiančiame filme, kaip atrodo aktorių kasdienis gyvenimas, kuomet nereikia suktis filmavimo aikštelėje bei kuris – R. Rudokas ar Jokūbas Bareikis – gamina geriau? Visa tai ir dar daugiau paaiškės jau šį šeštadienį 8:30 val. laidoje „Virtuvės istorijos“.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, 8:30 val. per TV3!

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder