Sergejus Maslobojevas išsitatuiravo žmonos veidą: „Kuo labiau dėl jos stengiuosi, tuo labiau myliu“
Sergejus Maslobojevas išsitatuiravo žmonos veidą: „Kuo labiau dėl jos stengiuosi, tuo labiau myliu“

Vieno tituluočiausių kovotojų be taisyklių, pasaulio kikbokso čempiono Sergejaus Maslobojevo kūną papuošė dar viena tatuiruotė, tačiau šįkart ji – itin reikšminga ja pasidabinusiam vyrui.

Kaip 15min patvirtino jis, meno kūrinys buvo skirtas įamžinti moteriai iš didžiosios M – S.Maslobojevo žmonai, jo vaikų mamai ir mylimajai. Gerai žinomas kovotojas S.Maslobojevas penktadienio vakarą nustebino savo socialinių tinklų sekėjus, kai pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota jo žmonos Airinės reakcija į naują meno kūrinį, nugulusį tiesiai ant jo rankos.

Įrašė moteris negali paslėpti nuostabos, kai ant vyro kūno išvysta būtent savo atvaizdą. 15min kalbintas kovotojas išsamiau papasakojo, kaip gimė tokia idėja, kaip reagavo aplinkiniai, ir atviravo apie tai, ką jam apskritai reiškia niekad neišnykstantys rašytai ant kūno.

Jautri žmonos reakcija

„Visada žinojau, kad vieną rankos dalį skirsiu savo šeimai ištatuiruoti. O mano žmona yra ne tik mano moteris, bet ir moteris, su kuria aš jau nuo pirmos dienos žinojau, kad turėsiu daug vaikų. Ji jau man pagimdžiusi du vaikus ir manau, kad tai tikrai nebus pabaiga.

Pamaniau – kodėl gi ne dabar skirti jai tatuiruotę?“ – apie tai, kaip kilo sumanymas išsitatuiruoti žmonos atvaizdą, kalbėjo vyras.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Airinės Juodrytės ir Sergejaus Maslobojevo vestuvių akimirka

Vis dėlto panašu, jog Airinė apie tai nė kiek nenutuokė.

Kaip pasakojo kovotojas, pirmą dieną jai jau buvo kilę klausimų, kas pavaizduota ant rankos, bet S.Maslobojevas kūrinio rodyti negalėjo, mat dėl žaizdų jis dar neatrodė taip estetiškai. „Tu man čia kažkokius makaronus trini, meluoji“, – po to, kai ilgai neparodė, ką slepia užvyniota ranka, iš Airinės išgirdo vyras. Kitokių reakcijų jam teko sulaukti ir iš aplinkinių.

„Daug kas prašė parodyti, ką pasidariau. Sakiau, žmoną pasidariau. Pasižiūrėdavo į akis ir sakė: „Stumi.“ Nelabai kas galėjo patikėti, kad žengsiu tokį žingsnį“, – sakė kovotojas. Kamantinėjamas draugų ir žmonos pagaliau parodyti tatuiruotę, jis tai nusprendė padaryti tada, kai namo grįžo ir sūnus, mat jis norėjo įamžinti visų reakcijas. O šios – tikrai iškalbingos.

Tiesa, turbūt kur kas įdomiau yra tai, kas šiuo atveju liko už kadro. „Ji man sako: tu dar kartą su manimi susituokei. Sakau, Airine, aš su tavimi susituokiau prieš septynerius metus, kai pasiklausiau, ar tu man pagimdysi sūnų. Nei popieriai, nei parašai man nebuvo reikalingi.

Reikalingas buvo tavo žodis, tu man tą žodį davei, aš jau žinojau, kad tu būsi mano moteris ir viskas“, – dialogą po to prisiminė kovotojas.

Mylimoji tarsi deivė

Visgi žmoną nustebino ne tik tai, jog ji ant mylimojo rankos išvydo savo veidą. Panašu, jog tatuiruotės efektą sustiprina tai, jog Airinė čia vaizduojama ne šiaip sau, o kaip... deivė.

S.Maslobojevas teigė padaręs šį sprendimą tuomet, kai atrado panašumą tarp žmonos ir minėtos deivės vardų. O gal ir charakterio savybių. „Graikų mitologijoje yra tokia deivė Eirėnė, kuri yra taikos deivė, ramybės ir turtų personifikacija. Ji pavaizduota kaip jauna moteris, kuri vienoje rankoje laiko kūdikį, o kitoje – vainiką ar dar ką nors (sunku pasakyti, yra daug tų istorijų)“, – aiškino kovotojas ir pridūrė namuose turintis savąją deivę.

Asmeninio albumo nuotr./Sergejaus Maslobojevo tatuiruotė

Tiesa, tai anaiptol nėra vienintelė jo tatuiruotė, kuri slėptų daugiau reikšmių. Štai tiesiai po žmonos atvaizdu puikuojasi ir kovotojo sūnui skirtasis. „Tai yra Ra (saulės šviesa, amžinybė) ir Mir (pasaulis, taika).

Tai toks apšviestas pasaulis. O dar po jo bus tatuiruotė mano sūnui Raonui, nes jo vardas taip pat reiškia, kad jis yra šviesa. Tai bus žmogus ištiestomis link žemės rankomis ir siunčiantis saulės šviesą žemei, o iš viršaus žiūrės mama“, – žodžiais viziją nupiešė S.Maslobojevas.

Įamžina svarbiausius gyvenime

Didelės progos atsirasti tokioms tatuiruotėms, kaip ši, rodos, nėra. Paklaustas, ar tik ne Kovo 8-oji prisidėjo prie to, jog ant rankos yra būtent žmonos atvaizdas, kovotojas nusijuokė.

„Galima sakyti, kad Kovo 8-osios proga, bet, tiesą sakant, tiesiog laukiau, kada atsilaisvins mano meistras, nes pas jį dariausi praktiškai visas savo tatuiruotes. Kai tik jis mane galėjo priimti, su juo susitariau“, – paaiškino vyras.

Asmeninio albumo nuotr./Sergejus Maslobojevas su šeima

Čia pat kovotojas pridūrė, jog žmonos atvaizdas buvo daugiau skirtas jam pačiam. „Taip, tai buvo Airinės garbei, bet tai buvo padaryta man. Kuo aš labiau stengiuosi dėl žmonos, tuo labiau ją pats myliu.

Jaučiu, kad kuo daugiau jai atiduodi, tuo viduje daugiau gauni. Ir apskritai esu tai pastebėjęs gyvenime – nuo to laiko, kai nustojau prašyti sau ir pradėjau duoti kitiems, pradėjo daug geriau sektis gyvenime“, – užsiminė vyras. Lygiai ta pati taisyklė galioja ir kitiems atvaizdams – jeigu tam tikras gyvenimo aspektas turi didelę reikšmę S.Maslobojevo gyvenime, vaizdas, išreiškiantis tą momentą, vertybę ar net, kaip šiuo atveju, žmogų, nugula ant jo kūno.

„Turiu ir tėvynei, ir savo veiklai ir būdui, savo ego skirtų tatuiruočių. Dalykus, kurie turi didžiulę reikšmę mano gyvenime, pažymiu ir man pačiam tada lengviau prisiversti jų laikytis“, – tikino vyras.

Drauge jis sakė prijaučiantis spartiečių mentalitetui – gyventi, kovoti ir galimai mirti dėl sau svarbios veiklos ar mylimų artimųjų jam yra priimtina. „Kad nepamirščiau viso šito ir mažiau savęs gailėčiausi, būna, pamatau tatuiruotę ir pagalvoju: nereikia čia myžalioti, reikia paimti kiaušinius į rankas ir eiti toliau“, – šmaikščiai palygino jis. Tarp tatuiruočių, kurios transliuoja S.Maslobojevo vertybes, yra ir Vytis.

Jis kovotojui kalba apie tai, kad lietuvybė – jo neatsiejama dalis.

„Vyčio tatuiruotė primena, kad dabar esame maža, bet kažkada buvome labai didelė ir stipri bei galinga valstybė. Yra tokie žodžiai: Lietuvos žemė man likimo dovanota.

Tad galbūt aš ir turiu rusišką vardą ir pavardę, bet tai visiškai nereiškia, kad esu susijęs su Rusija. Man buvo dovanota šita žemė, aš gimiau čia ir mano tėvai gimė čia.

Aš myliu savo šalį ir dėl jos tikrai galiu pasiaukoti“, – pokalbį užbaigė pašnekovas.

Sergejaus Maslobojevo ir Airinės Juodrytės vestuvės Vilniuje


Sidebar placeholder