Sunkiai sirgusiai A. Pilypaitei teko įveikti ne tik ligą, bet ir žiaurias patyčias

Sunkiai sirgusiai A. Pilypaitei teko įveikti ne tik ligą, bet ir žiaurias patyčias

Neseniai 50-ąjį gimtadienį atšventusi Asta Pilypaitė – daugybę metų negęstanti, gerbėjų nestokojanti estrados žvaigždė, kuriai, rodos, nieko nestinga. Tačiau LNK laidoje „KK2 penktadienis“ moteris pirmą kartą prabilo apie skaudžiausius pastarųjų metų įvykius, po kurių atsigauti buvo itin sunku.

„Prieš keletą metų mano gyvenime iš tiesų buvo sunki situacija, staiga susirgau, buvo didelis skydliaukės sutrikimas, kuris lėmė ryškų pokytį mano veide. Labai buvau nelaiminga, labai liūdėjau, nes veidas – mano profesijos dalis.

Vieną kartą, grįžusi iš parduotuvės, gaunu laišką: matėme tave parduotuvėje, kokia tu baisi, ten visos gražios tik televizijoje“, – pasakojo A. Pilypaitė, kuri tąkart gavusi žiaurų laišką dar ilgai negalėjo atsigauti. 

O tada, kai po sunkios ligos pagaliau išdrįso nueiti į nediduką sporto klubą, sulaukė ir antrojo panašaus laiško. Dainininkė sako niekaip negalėjusi įsivaizduoti, kad aplink yra tokių piktų žmonių, kurie ją pamatę ne tik pagalvoja, bet ir savo mintis nesidrovi rėžti tiesiai į akis. A. Pilypaitė neslėpė: patyčios jai buvo itin skaudžios ir todėl, kad tuo metu ji sunkiai sirgo, gydėsi ir tikrai išgyveno dėl savo ateities.

Asta Pilypaitė © LNK

Apie sudėtingus iššūkius  prabilo ir kitos garsios šalies damos. Dar viena „KK2 penktadienio“ herojė, šiaulietė Rita Skalandienė į filmavimą atvyko kardinaliai pasikeitusi. Lygiai prieš metus viešėjusi laidoje, ji pažadėjo numesti svorio ir jai pavyko! Rita dabar – beveik 50-čia kilogramų lieknesnė.

„Prieš metus svėriau 127 kilogramus. Lipdama į 5 aukštą uždusdavau tris kartus ir galvodavau, kad tai – normalu. Deja, kaip paaiškėjo po kraujo tyrimų, turėjau daug sveikatos bėdų ir tai nenormalu 28 metų žmogui“, – savo patirtimi Rita dalinosi „KK2 penktadienyje“.

Asta Pilypaitė.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder