Tom Cruise mezga romaną su Olga Kurylenko?

Tom Cruise mezga romaną su Olga Kurylenko?

Holivudo gražuolis Tom Cruise šiuo metu filmuojasi naujoje fantastinėje kino juostoje. Kaip žinoma, dažniausiai šio aktoriaus partnerėmis kine tampa vienos dailiausių moterų šioje industrijoje. Ne išimtis ir šis kartas - kartu su T.Cruise filmuojasi agento Bondo mergina 32-ejų Olga Kurylenko.

Filmavimo darbai vyksta jau du mėnesius. Kino filme pora turi atremti ateivių invaziją ir šioje sunkioje kovoje jiems, žinoma, padeda meilė. Tačiau filmavimo komanda šnabždasi, kad šiltus jausmus pora demonstruoja jau ne tik aikštelėje, bet ir po režisieriaus komandos "Stop. Nufilmuota".

Pasakojama, kad T.Cruise mielai beria O.Kurylenko komplimentus, o moteris visai neslepia, kad yra beprotiškai susižavėjusi garsiuoju Holivudo gražuoliuku.

Liepos 3-ąją penkiasdešimtmetį švęsiantis T.Cruise yra vedęs aktorę ir manekenę Katie Holmes, pora augina dukrelę Suri. Tačiau šiuo metu žmona toli nuo vyro - K.Holms Pekine filmuojasi reklamoje. Moteris sako, kad pasitiki vyru, tačiau juk tą patį kalbėjo ir buvusios jo žmonos - aktorės Mimi Rogers ir Nicole Kidman...

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder