Unikalus ir netikėtas D. Montvydo ir Dž. Butkutės duetas: buvo labai sunku išlaikyti paslaptį

Unikalus ir netikėtas D. Montvydo ir Dž. Butkutės duetas: buvo labai sunku išlaikyti paslaptį

Ketvirtadienį Donatas Montvydas pristatė dar vieną į albumą pateksiantį naujausią kūrinį „17“, duetu įrašytą su Lietuvos popscenos karaliene tituluojama Džordana Butkute. Atlikėjai neslepia, kad buvo sunku išlaikyti šią paslaptį ir norėjosi garsiai dalytis sukurtu rezultatu.

 Kaip pasakoja pats Donatas, kūrinys yra apie jo paties mokyklos laikų meilę žmogui, kuris apie tai net nenutuokė. Turbūt nenutuokia ir iki šiol... Viskas taip ir liko tik jaunystės prisiminimuose, o dabar bus įmažinta ir šiame kūrinyje su dar vienu jam ypatingu žmogumi – Džordana.

Šią istoriją išgirdusi Dž. Butkutė neslepia net susigraudinusi, o pačiam D. Montvydui negaili gražių žodžių: „Visuomet žavėjausi tuo, ką daro šis atlikėjas, bet mūsų muzikiniai žanrai skiriasi, tad apie kažkokius duetus nebuvo nė minties.

Bet kai išgirdau kūrinį ir sužinojau, kad Donatas rašydamas jį net mintyse nuo pat pradžių girdėjo mano balsą, akimirksniu dainą įsimylėjau. Daina ir jos istorija mane palietė iki pat širdies gelmių.“

Abu atlikėjus retai kada galima išgirsti dainuojant duetu, todėl tai tapo jiems maloniu iššūkiu ir ypatinga staigmena gerbėjams.

„Kai kažko imuosi, tai man turi turėti reikšmę, esu maksimalistas ir viskam, ką darau, atiduodu visas jėgas, siekdamas geriausio rezultato. Tad ir ši daina ne išimtis, vienintelę, kurią įsivaizdavau dainuojant kartu, buvo Džordana. Ji yra vienintelė tokio mastelio diva Lietuvoje“, – pasakoja D. Montvydas.

Popscenos karalienė Dž. Butkutė neslepia, kad nors su Donatu muzikos srityje yra labai skirtingi, šioje dainoje jų balsai nuostabiai suderėjo. „Dėl to labai džiaugiuosi, nes ir mano gerbėjai čia mane galės pažinti kiek kitokią, nei jiems yra įprasta.

Šiuo metu ruošiame naują mano albumą, bet, prisipažinsiu, kurį laiką gyvenau tik su šia daina, su ja net užmigdavau. Ji man tapo tokia sava, prisiminiau ir savo jaunystės meilės istorijas, juk visi tokių turime. Mokykloje buvau įsimylėjusi savo fizikos mokytoją, bet juk irgi negalėjau savo jausmų atskleisti, tai būtų buvę neįmanoma. 

Jei kūrinys nebūtų manęs taip stipriai palietęs, tikrai nebūtų gimęs mūsų duetas. Patikėkite, per savo karjerą esu gavusi daugybę pasiūlymų iš kitų atlikėjų dirbti kartu, bet šiam atsispirti nepajėgiau. Dabar, kai teko laukti premjeros, buvo taip sunku išlaikyti paslaptį, norėjosi ją skelbti visam pasauliui ir dabar dainos laukiu su tokiu gumulu gerklėje.

Vadinasi, ji palietė iki širdies gelmių, neabejoju, kad panašiai ją išgirdę jausis ir kiti žmonės“, – pasakojo visų mylima atlikėja.

Niekas negalėjo pagalvoti, kad užkulisiai iš dainos įrašų studijos taps ir dainos vaizdo klipu. „Užfiksuotos akimirkos tapo kur kas stipresnės, tad laikyti jas tik asmeniniame archyve tapo gaila. Todėl šis klipas tarsi trumpas mūsų su Džordana draugystės dokumentinis filmas“, – dainos vaizdo klipo istorija dalijasi Donatas. 

Sidebar placeholder